Dom Lewandowskich w Dortmundzie
ONS
Newsy

Tak wygląda dom Lewandowskich i luksusowe auto Roberta. Razem warte 5 milionów

To się nazywa życie na bogato

Robert i Anna Lewandowscy to od kilku miesięcy nowa ulubiona para kolorowych magazynów. Oboje wzbudzają mnóstwo emocji, a coraz większą popularność zyskuje w naszym kraju żona piłkarza. Anna podpisuje kolejne kontrakty i wyrasta na prawdziwą gwiazdę show-biznesu. Przypomnijmy: Lewandowska zgarnęła kolejny kontrakt. Idzie jak burza

Para mieszka obecnie w Dortmundzie, ale to już ostatnie tygodnie przed wielką przeprowadzką do Monachium, gdzie Robert podpisał lukratywną umowę z Bayernem - najpotężniejszym niemieckim klubem piłkarskim. Z Dortmundem Lewandowscy będą żegnać się z żalem z wielu powodów. Jednym z nich jest na pewno ich dom, który kupili za cztery miliony miliony złotych. Robert nie oszczędza też na samochodach - ostatnio sprawił sobie warte ponad milion złotych ferrari F12.

Tak wygląda posiadłość Lewandowskich w Dortmundzie i cacko Roberta, które pokazał magazyn "Viva!". W Monachium sprawią sobie jeszcze droższe?

Zobacz: Wystrojeni Lewandowscy jak na wielkiej gali. Bawili się na weselu siostry Roberta

Dom Roberta i Anny Lewandowskich

fot. Viva nr 12/2014

Anna i Robert Lewandowscy na drogich zakupach:

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski na spacerze
Newsy
Gdzie swoje pierwsze dziecko urodzi Anna Lewandowska? Para podjęła decyzję
Monachium czy Warszawa?

Od kilku dni cała Polska żyje informacją o ciąży Anny Lewandowskiej. Jej mąż, Robert Lewandowski w rozczulający sposób poinformował cały świat o tym, że wkrótce zostanie ojcem, a media prześcigają się w doniesieniach na temat szczegółów ciąży Anny Lewandowskiej. Najpierw pisano o dacie porodu, później płci dziecka, a teraz pojawiają się pierwsze informacje na temat szczegółów porodu. Gdzie urodzi swoje pierwsze dziecko Anna Lewandowska?   Gdzie Anna Lewandowska urodzi dziecko? Nowe szczegóły ciąży Anny Lewandowskiej! Ania i Robert od kilku lat mieszkają w Niemczech, najpierw w Dortmundzie, teraz w Monachium. To tam na co dzień w klubie Bayern Monachium gra Robert Lewandowskiej, a jego zarobki z każdym rokiem rosną, dlatego wiele wskazuje na to, że piłkarz zostanie na najbliższe lata w niemieckiem klubie. Ania w Monachium pracuje, prowadzi treningi, pisze książki, jak i również dba na miejscu o dietę Roberta. Czy to właśnie w Monachium, Ania zdecyduje się urodzić swoje pierwsze dziecko? Wszystko na to wskazuje! Ciąża jest prowadzona w Monachium, przez niemieckiego lekarza, więc Ania i Robert z nim ustalają najważniejsze szczegóły co do rozwiązania.Na decyzję wpływ ma też fakt, że Robert doskonale czuje się tam, gdzie mieszka. Mimo że w Dortmundzie spędził sporo czasu, to - jak już wcześniej opowiadała nam jego mama - w Bawarii znalazł prawdziwy drugi dom, czytamy na stronie se.pl Zatem wszystko wskazuje na to, że Ania Lewandowska urodzi w Monachium. Choć to w Polsce mieszkają bliscy pary i z pewnością mogliby im pomóc przed rozwiązaniem, para zdecydowała się jednak na poród w Niemczech. W końcu nie jest to daleko od Polski, a bliscy na pewno im pomogą w tym ważnym momencie ich życia :-)  Przypominamy, że trenerka jest w piątym miesiącu ciąży i urodzi już pod koniec kwietnia. Myślicie, że para podjęła dobrą decyzję...

Anna i Robert Lewandowscy zostaną rodzicami
Facebook
Newsy
Anna i Robert Lewandowscy będą mieli dziecko! "Czas pokaże, czy będziemy dobrymi rodzicami"
Anna i Robert Lewandowscy będą mieli dziecko! "Czas pokaże, czy będziemy dobrymi rodzicami"

Anna i Robert Lewandowscy zostaną rodzicami! O tym, że Ania spodziewa się dziecka, świat dowiedział się podczas meczu Bayern Monachium - Atletico Madryt, kiedy to Robert po bramce włożył pod koszulkę piłkę. Chwilę później na profilu trenerki pojawiło się zdjęcie szczęśliwego Roberta z wymownym podpisem. Para potwierdziła tym samym, że już za kilka miesięcy urodzi się ich pierwsze dziecko!   Anna i Robert Lewandowscy nigdy nie ukrywali, że chcą zostać rodzicami. W rozmowie z magazynem "Viva!" z 2015 roku mówili, że marzą o dziecku. Anna Lewandowska wspominała wówczas, że kiedy na początku znajomości z Robertem pokazała jego zdjęcie swojej mamie ta doradzała jej, żeby zadała sobie pytanie, czy chce, żeby Robert był ojcem jej dzieci.    Ania: To ważna rada dla kobiety, bo chcemy mieć dzieci, jak każde małżeństwo.   Robert: Czas pokaże, czy będziemy dobrymi rodzicami   Ania: Na pewno będziemy uczyć je szacunku dla ludzi i pokory, i że nie wszystko im się należy. My serdecznie gratulujemy Ani i Robertowi, że spełniło się ich wielkie marzenie! Ciekawe, kiedy zobaczymy ciążowy brzuszek żony piłkarza ;)   Zobacz także: Andrzej Duda gratuluje Robertowi Lewandowskiemu! Co napisał prezydent?!   Anna Lewandowska już za kilka miesięcy zostanie mamą! Robert Lewandowski zdradził, że już wkrótce zostanie tatą.

Anna i Robert Lewandowscy na kolacji w Warszawie
Newsy
Anna i Robert Lewandowscy na kolacji w Warszawie. Towarzyszyły im Laura i Klara? 
Anna i Robert Lewandowscy bez dzieci na kolacji ze znajomymi!

Anna i Robert Lewandowscy w towarzystwie przyjaciół wybrali się do jednej z warszawskich restauracji. Ostatnio paparazzi "przyłapali" trenerkę Polek na spotkaniu z Aleksandrą Dec i Mają Bohosiewicz- teraz okazuje się, że razem z Anią, w stolicy pojawił się również Robert Lewandowski. Piłkarz i jego ukochana żona po kilku miesiącach spędzonych w Monachium, wreszcie mogli przylecieć do Polski. Spójrzcie na najnowsze zdjęcia pary! Anna i Robert Lewandowscy na kolacji w Warszawie Chociaż Anna i Robert Lewandowscy już od kilku lat mieszkają w Monachium, to często pojawiają się w Polsce. Niestety, w związku z pandemią koronawirusa przez kilka ostatnich miesięcy para nie mogła przylecieć do Warszawy. W tym czasie na świecie pojawiła się ich druga córka, Laura. Teraz, kiedy kolejne kraje łagodzą obostrzenia związane z pandemią, Anna i Robert Lewandowscy razem z córkami przylecieli do Polski.  Podczas pobytu w Polsce para ma czas, żeby spotkać się ze swoimi bliskimi, przyjaciółmi i znajomymi, z którymi nie widzieli się od kilku miesięcy. Ostatnio paparazzi "przyłapali" Anię i Roberta Lewandowskich z przyjaciółmi na kolacji w jednej z warszawskich restauracji. Ze względu na późną porę nie było z nimi córek- Klara i Laura najprawdopodobniej zostały pod opieką ukochanych babć.  Zobaczcie zdjęcia Ani i Roberta Lewandowskich! Zobacz także:   Z okazji 7. rocznicy ślubu Ania i Robert Lewandowscy pokazali niepublikowane zdjęcia z wesela! Anna i Robert Lewandowscy przylecieli do Polski. Podczas wizyty w Warszawie para m.in. spotkała się z przyjaciółmi. Razem wybrali się do restauracji. Podczas wieczornego wyjścia para bawiła się bez córeczek.  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner