Doda w roli makijażystki
ONS

Nowy rok rozpoczął się dla Dody dość burzliwie. Jeden z tabloidów zacytował bowiem wywiad z gwiazdą, w którym rzekomo ubolewała nad faktem, iż mało kto czeka na jej nowy album. Okazało się, że jej wypowiedź została zmanipulowana, a Doda w typowym dla siebie stylu dochodziła swoich praw. Przypomnijmy: Doda atakuje tabloid za ujawnione nagranie

Na szczęście głowę wokalistki zaprzątają zupełnie inne sprawy. Rabczewska skupia się obecnie nad ostatnimi szlifami koncertowego DVD, które ma się ukazać na rynku już niebawem. Wolne chwile zaś artystka spędza z przyjaciółmi. Ostatnio postanowiła zrobić uroczy prezent 4-letniej Nadii, która jest jej wielką fanką i córką dobrych znajomych. Doda w dzień urodzin dziewczynki wcieliła się w rolę makijażystki i wykonała jej własnoręcznie efektowny mejkap, a mała Nadia była zachwycona efektami pracy swojej "cioci".

Piosenkarka często podkreśla, że nie zamierza mieć własnych dzieci, ale jej kontakty z pociechami innych są wzorowe, więc kto wie... ;) Tak Doda i Nadia prezentują się już po urodzinowym wizażu.

Zobacz: Doda pochwaliła się prezentem od światowej marki

Sylwestrowe show Dody w Katowicach:

Więcej na temat Doda