ONS

Już 2 czerwca odbędzie się Parada Równości w Warszawie. Do grona celebrujących to wydarzenie zalicza się Doda, która razem ze swoją przyjaciółką Dżagą szykuje niespodziankę dla obecnych w marszu. Media spekulowały ostatnio, że Doda planuje wystąpić na platformie i zaśpiewać hymn gejów i lesbijek.

Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl od organizatorów wydarzenia, Doda nie zaśpiewa żadnego hymnu "tęczowej parady", bo taki po prostu... nie istnieje. Rabczewska planuje jednak zaśpiewać z Dżagą piosenkę, która powstała specjalnie na tę okazję "Twa energia". Będzie to singiel nagrany we współpracy z Tomkiem Lubertem, założycielem Virgin i autorem większości przebojów Dody. Zobacz: Będzie reaktywacja Virgin?

Doda jest jedyną obok Ramony Rey gwiazdą w Polsce, która póki co potwierdziła swoją obecność na Paradzie Równości. O ile w Stanach Zjednoczonych udział celebrytów w tego typu akcjach jest bardzo popularny, w naszym kraju nadal pozostaje tematem tabu. Na szczęście powoli się to zmienia i coraz częściej osoby ze świata show-biznesu wspierają gejów i lesbijki w ich działaniach.

Jedno jest pewne. Dzięki swojej aktywności Doda zapunktuje w środowisku, w którym cieszy się gigantyczną popularnością.

Więcej na temat Doda Dżaga