Doda zatrzymana przez policję
WP Facebook/ONS

PILNE! Dorota R. zatrzymana przez policję! Jeszcze dzisiaj ma usłyszeć zarzuty od prokuratury

Doda zatrzymana przez policję
WP Facebook/ONS

Doda została zatrzymana przez policję! Jak donosi Super Express, piosenkarka została zatrzymana w związku ze sprawą rzekomego wymuszenia miliona złotych na jej byłym partnerze, Emilu H. Według informacji tabloidu Dorota R. przebywa na komendzie policji na warszawskim Mokotowie. Wciąż nie wiadomo, jakie zarzuty usłyszy gwiazda, jednak Super Express opublikował pismo, jakie otrzymał od rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej, w którym potwierdza, że Doda rzeczywiście została zatrzymana. 

PONIŻEJ DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU 

Doda zatrzymana przez policję

Z treści pisma przesłanego przez rzecznika Prokuratury do "Super Expressu" wynika, że chodzi o sprawę przeciwko m.in. Emilowi S., Jackowi M. Zobaczcie treść oświadczenia prokuratury.

Mogę potwierdzić, iż dzisiaj na polecenie prokuratora zatrzymana została Dorota R. Zatrzymanie dotyczy sprawy prowadzonej wcześniej w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Mokotów, a obecnie nadzorowanej przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie. Chodzi o sprawę przeciwko m.in. Emilowi S., Jackowi M. podejrzanym o nakłanianie innych, ustalonych w sprawie osób do zmuszania Emila H. do określonego zachowania poprzez kierowanie wobec niego gróźb bezprawnych. tj. o czyn z art. 191 § 1 kk.

Dzisiaj z udziałem zatrzymanej Doroty R.  będą wykonywane czynności związane z ogłoszeniem zarzutów - czytamy w piśmie opublikowanym przez Super Express. 

Zatrzymanie piosenkarki w rozmowie z portalem natemat.pl skomentował jej menadżer, Rafał Bogacz.

O niczym nie wiem, sam właśnie dowiedziałem się o sprawie z mediów. Jestem w Opolu, z tego co mi wiadomo, Dorota miała być dziś na planie "Pitbulla". Być może zatrzymanie było w ramach scen do filmu?- powiedział menadżer Dody. 

Zobacz także: Fanka Popka traci wzrok po wytatuowaniu oczu. Mamy mocny komentarz Dody! "Jak ktoś stracił rozum, to w konsekwencji..."

Doda w drodze do prokuratury

Doda
East News

Doda

Doda
East News

Dorota R. została zatrzymana przez policję.

Doda
 

Jakie usłyszy zarzuty?

Doda

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36