Doda w srerbnym kombinezonie

Doda zaliczyła małą bieliźnianą wpadkę, ale tylko ona mogła tak z niej wybrnąć!

Doda w srerbnym kombinezonie

Doda to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Wokalistka od lat zachwyca swoim głosem i wzbudza ogromne emocje nie tylko swoimi występami, ale i swoimi odważnymi stylizacjami. Doda uwielbia seksowne i bardzo kobiece kreacje, które często są szeroko komentowane w mediach. Tak też było m.in. wtedy, gdy artystka w koronkowym kombinezonie wręczyła tort prezydentowi- o kontrowersyjnej stylizacji Dody mówili wówczas wszyscy! Teraz okazuje się, że podczas ostatniego koncertu Doda znów zaprezentowała się w seksownym kombinezonie. Tym razem jednak wybrała srebrny, prześwitujący strój spod którego wyraźnie było widać jej bieliznę... Jak skomentowała to Doda? Tylko ona mogła wybrnąć tak ze swojej wpadki!

Doda komentuje swoją stylizację

Kilka dni temu w muzycznym teatrze Roma odbył się wyjątkowy koncert Dody, podczas którego artystka promowała swoją najnowszą płytę "Dorota" i nagrywała kolejne koncertowe DVD (premiera planowana jest na czerwiec). Na scenie gwiazda zaprezentowała się m.in. w srebrnym kombinezonie spod którego prześwitywała jej bielizna. Zauważyły to media, które wytknęły Dodzie wpadkę. Jak zareagowała artystka? Doda zamieściła w sieci wpis, w którym w żartobliwy sposób skomentowała swoją "wpadkę".

(...) Dziekuje całej orkiestrze , dyrygentowi Wojtkowi Zielińskiemu,ekipie alpinistów 😈,ekipie z teatru Roma, dziękuje dyrektorowi za piękna scenografie, @aleksykaa za fryzurę , @lucas_adelon_rembas za Make up, @kujawa.patrycja_designer za sukienki,mamie za majtki ,sobie za głos 💜 napisała na Instagramie. 

Jak na wpis Dody zareagowali internauci?

-Mama wymiata! 😂😂😂
-Mamie za majtki🤣 to najważniejsze podziekowanie! ❤️
-Zaspiewałas i wyglądałaś jak milion dolców ❤️- pisali fani Dody. 

Zobaczcie cały wpis Dody.  Uwielbiamy ją za ten dystans i poczucie humoru!

Doda komentuje swoją "wpadkę".

 

Gwiazda zareagowała na medialne komentarze dotyczące jej stroju. 

Doda w srebrnym kombinezonie na koncercie
ONS
 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Ewa Kasprzyk będzie jak babcia Wolańska w czwartej części "Kogla Mogla"?! Wszystko przez... Shakirę!

zobacz 02:36