Doda, torba Hermes, buty D2 torba Hermes buty D2 Doda z torebką z Zary
Doda, torba Hermes, buty D2
Gwiazda była na zakupach!
1/4
Doda, torba Hermes, buty D2

W ostatnim czasie obserwatorzy Dody mogą mieć poczucie, że piosenkarka staje się modową blogerką. Często udostępnia posty, na których prezentuje swoje bardzo różnorodne stylizacje. Niedawno odsłoniła ciało i pokazała drogie dodatki!

 

Doda w letniej stylizacji zachwyca!

Artystka stara się zawsze wyglądać stylowo, nawet kiedy ma bardzo pracowity dzień. Gwiazda pojechała na wywiad, na którym oczywiście musiała wyglądać zjawiskowo. Jako, że ma idealne ciało, postawiła na dwuczęściowy zestaw od swojej ulubionej projektantki Patrycji Kujawy, odsłaniając brzuch i kokietując opalonymi nogami.

 

Dodatki jakie dobrała, mogą być marzeniem niejednej kobiety, jednak nie każda może sobie na takie pozwolić. Postanowiliśmy sprawdzić ich ceny i troszkę się zdziwiliśmy...

 

Polecamy: Ubierz się w kwiecistą sukienkę niczym Doda! Wiemy, gdzie znaleźć kolorowe, letnie sukienki!

2/4
torba Hermes

Torby od Hermes'a są najcenniejszymi na świecie! Jedną z najdroższych ma Celine Dion, ze skóry pytona, wartą... 360 tys. złotych! Doda jest właścicielką m.in. czarnego modelu Kelly Box, którego cena to około 80 tys. zł.

3/4
buty D2

Klapki od Dsquared2, okazały się takim hitem, że pomimo tego że kosztują 699 zł, sprzedały się jak świeże bułeczki i aktualnie ciężko je dostać!

4/4
Doda z torebką z Zary
East News

Pomimo uwielbienia do luksusu, Dorota stawia także na bardziej dostępnej polskiej społeczności dodatki. Tutaj z torebką z Zary, za niecałe 100 zł.

Więcej na temat Doda