Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Doda wyśmiała książkę Majdana

"Nastawiałam się na większy hard core"- stwierdziła gwiazda

Kilka tygodni temu w sprzedaży pojawiła się biografia Radosława Majdana. Piłkarz w swojej książce "Pierwsza połowa" zdradził kilka szczegółów z małżeństwa z Dodą. I chociaż Majdan wiele razy podkreśla jak bardzo kochał swoją byłą żonę (zobacz: Majdan o związku z Dodą: Mogłem za nią umrzeć), to nie zabrakło pikantniejszych fragmentów, takich jak zdrada (zobacz: Majdan o Dodzie: Zdradzała mnie z innymi mężczyznami). Sportowiec napisał bowiem, że Dorota Rabczewska w trakcie małżeństwa zdradzała go z ich wspólnych kolegą.

Rewelacje, które opisał Majdan postanowiła skomentować sama Doda. W rozmowie z magazynem "Party" gwiazda przyznaje się, że spodziewała się czegoś znacznie gorszego.

- Nastawiałam się na większy hard core( śmiech). Tylko tyle? Doceniam to, że Radek najpikantniejsze smaczki zostawił do mojej książki- stwierdziła piosenkarka.

Ciekawe więc, czego moglibyśmy dowiedzieć się czytając autobiografię Dody...


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Radosław Majdan o związku z Małgorzatą Rozenek
ONS
Newsy
Majdan dojrzał w związku do decyzji, która kiedyś byłaby sporym szokiem
Dla Małgorzaty to powód do dumy?

Do dzisiaj niektórzy nie mogą uwierzyć, że Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek są parą i tworzą razem rodzinę. Po tym, jak po raz pierwszy pokazali się publicznie, wielu nie dawało wielkich szans ich miłości i wszyscy patrzyli na nią przez pryzmat związku piłkarza z Dodą . Jednak przemiana beztroskiego singla w opiekuńczego partnera i "ojca" to ogromne zaskoczenie tego roku. Zobacz: To będą wyjątkowe święta dla Rozenek i Majdana. Pierwsze w ich nowym domu Majdan doskonale sprawdza się w tych rolach, czego dowodem są bliskie relacje z dziećmi Rozenek z poprzedniego małżeństwa. Piłkarz traktuje ich jak synów i jest też dużą podporą dla Perfekcyjnej Pani Domu, która ma natłok obowiązków. Mimo, że często można ich zobaczyć razem, publicznie zakochani rzadko opowiadają o tym, co ich łączy w kolorowej prasie: Nie mówiliśmy długo o naszym związku, bo byłoby to nic innego jak zachęcanie, a nawet zaproszenie do wchodzenia w naszą prywatność. Dziwię się ludziom,którzy najpierw podają siebie na talerzu, a później są zaskoczeni, że piszą o nich na portalach plotkarskich albo jeżdżą za nimi paparazzi. My postawiliśmy jasną granicę i nie będziemy jej przekraczać. Małgosia ma swoją pracę, ja mam także swoje zajęcia i to o nich mogę mówić, a nie o tym, co się dzieje w naszym domu. Mogę jedynie zdradzić, że jestem bardzo szczęśliwy. Teraz przed Majdanem i Rozenek pierwsze wspólne święta, które z pewnością będą wyjątkowe. Dodajmy, że spędzą je w dwójkę, bez Jacka Rozenka. Zobacz: Zakochani Rozenek i Majdan z dziećmi na Barbórce. Nie zabrakło czułości     Zakochani Rozenek i Majdan na urodzinach "Party":

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieli córkę?
Newsy
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieli dziecko?! Mama piłkarza przyznaje: "Bardzo bym chciała mieć wnuczkę"
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieli dziecko?! Mama piłkarza przyznaje: "Bardzo bym chciała mieć wnuczkę"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieli dziecko? Z pewnością marzy o tym mama piłkarza, która w rozmowie z Super Expressem przyznała, że chciałaby mieć wnuczkę. Chociaż od ślubu pary minęło zaledwie kilka tygodni, to o ich ewentualnym potomstwie plotkuje się już od dawna. Małgosia i Radosław wspólnie wychowują synów gwiazdy z poprzedniego małżeństwa, jednak w ostatnim wywiadzie dla Vivy! młodzi małżonkowie przyznali, że "idą w kierunku powiększenia rodziny". Mama Radosława Majdana jest zachwycona deklaracją syna i jego żony.  Teściowa gwiazdy TVN zapewnia, że Radosław Majdan z pewnością będzie wzorowym ojcem. Bardzo bym chciała mieć wnuczkę.  Jeżeli oni chcą dziecka, to my jak najbardziej to popieramy, bo dzieci nigdy nie jest za wiele. Mój młodszy syn, który ma już bliźniaki, lada dzień powita na świecie kolejne dziecko - przyznała mama Radosława Majdana. Radek jest bardzo cierpliwy, on zawsze był taki spokojny, zrównoważony, najwspanialszy człowiek na ziemi. Trzymamy więc mocno kciuki, żeby udało się spełnić marzenie mamy Radosława Majdana , która chce aby Małgorzata Rozenek urodziła córeczkę! Kto wie, być może już wkrótce usłyszymy o kolejnej ciąży w show-biznesie ;)   Zobacz także: Wychowanie rodzeństwa w zgodzie: przyzwolenie na wyrażanie emocji i brak porównywania dzieci między sobą   Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdecydują się na dziecko?   Para wychowuje dwóch synów z poprzedniego małżeństwa gwiazdy TVN.

Małgosia Rozenek w białym płaszczu przytulona do Radka Majdana w niebieskiej marynarce
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła syna! Znamy płeć dziecka, a imię?!
Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła syna! Dzidziuś Majdana jest już na świecie!

Z ostatniej chwili! Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła swoje trzecie dziecko - to chłopiec! 10 czerwca 2020 roku Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan powitali na świecie syna. Serdecznie gratulujemy - to ich pierwsze wspólne dziecko. Dumny ojciec pochwalił się przepięknymi zdjęciami z żoną i synem! Malec otrzymał przepiękne tradycyjne imię! Myślicie, że jest bardziej podobny do mamy czy do taty? Zobacz także:  Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali pierwsze zdjęcie z synkiem i zdradzili jego imię! Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła syna!  Na trzeciego synka Małgorzaty Rozenek oczekiwała nie tylko ona i jej rodzina, ale również cały show-biznes! Przez kilka ostatnich tygodni śledziliśmy, jak gwiazda przygotowuje się na poród, jak urządza pokój dla synka,  jak znosi ciążę, co czuje Radosław, który po raz pierwszy został ojcem. W wywiadach Małgorzata zdradzała, że końcówka była dla niej naprawdę ciężka, a to wszystko m.in. przez puchnięcie i nadprogramowe kilogramy (Małgosia przytyła w ciąży ponad 20 kilogramów): Ostatni miesiąc to jest taki czas, kiedy puchnie się najbardziej, kiedy najciężej jest chodzić. (...) Jest mi po prostu ciężko, jestem trzy razy większa niż normalnie”, mówiła w „Dzień dobry TVN”. Cały czas wspierał ją oczywiście Radosław. W związku z pandemią koronawirusa w Polsce para praktycznie cały czas pozostawała w domu, gdzie mogli cieszyć się swoim towarzystwem. Majdan mógł wtedy spełniać zachcianki Małgosi, mimo że nie było ich wiele: Miewała zachcianki, ale była też świadoma, że im rzadziej będę wychodzić z domu, tym lepiej dla nas wszystkich. Raz na tydzień wybierałem się na wielkie zakupy i brałem wszystko, co tylko przyszło mi do głowy. Kiedy stawałem przy kasie, z...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner