Doda założyła suknię swojej mamy
Instagram

Doda założyła suknię swojej mamy sprzed... 40 lat! Ale Doda nie byłaby sobą, gdyby nie pokazała...

Doda założyła suknię swojej mamy
Instagram

Doda założyła suknię swojej mamy sprzed 40 lat! Okazuje się, że piosenkarka, która w swojej garderobie ma ubrania od najlepszych światowych projektantów, udowodniła, że równie chętnie nosi kreacje z młodości Wandy Rabczewskiej. Gwiazda pokazała swoim fanom na Instagramie nie tylko jak wygląda w długiej różowej sukni, ale także zdjęcie swojej mamy sprzed lat właśnie w tej kreacji. Okazuje się, że długa suknia Dody ma niezwykłą historię.

Ta sukienka ma 40 lat dostałam ją od mamy, która dostała ją od taty ,który to przywiózł ją jako prezent z obozu sportowego w Grecji jak się w sobie zakochali- napisała Doda.

Fani artystki byli zachwyceni jej wyglądem w kreacji sprzed 40 lat. Musimy przyznać, że stylizacja Dody z wykorzystaniem sukni mamy, na nas również zrobiła ogromne wrażenie. A co pisali internauci pod fotkami na Instagramie?

Taka sukienka jest bezcenna! I jeszcze ta jest naprawdę piękna taka sweet boho barbie

Ma tato gust

Taka sukienka ma niezwykłą wartość.

Zobaczcie jak Doda prezentowała się w sukni, którą 40 lat temu nosiła jej mama. Mimo że sukienka jest szeroka, Doda zaprezentowała w niej wszystkie swoje atuty. ;) Jak wam się podoba?

 

Zobacz także: Doda przygotowała wielką niespodziankę dla koleżanek z teatru. Były zachwycone: "Jesteś taka kochana"

 

Doda w sukni swojej mamy.

 

Piosenkarka w kreacji sprzed 40 lat.

 

Doda pokazała jak w tej samej sukience wyglądała jej mama.

 

Więcej na temat Doda Wanda Rabczewska
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13