Doda uznała, że warszawski pokaz mody cenionego duetu projektantów jest świetną okazją do wskoczenia w nietuzinkową stylizacją. Popularna wokalistka postawiła na czarny, odważny look, którym doskonale wpasowała się w klimat pokazu. W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliście!

Reklama

Doda na pokazie Konrada Bikowskiego i Karola Prochackiego

W środę, 1. marca w warszawskiej Hali Koszyki odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Tego wieczoru modowy duet - Konrad Bikowski i Karol Prochacki zaprezentowali efekty wspólnej, kilkumiesięcznej pracy. W czasie oryginalnego pokazu mody o nazwie „Initium”, w rolę modelek wcieliły się znane osobistości ze świata mody i show-biznesu. Tych nie zabrakło także na widowni. Swoją obecnością zachwyciła również królowa estrady. W ostatnim czasie Doda zazwyczaj prezentowała swoje wdzięki w skąpym stroju kąpielowym, na kolejnych wakacjach w towarzystwie ukochanego, Dariusza Pachuta. Jednak tym razem na oryginalny pokaz mody, wokalistka wybrała równie oryginalną stylizację!

Instagram @ dodaqueen

Zobacz także: Doda i Justyna Steczkowska przed laty się nie znosiły. Teraz Doda zaskakuje wyznaniem

Tego wieczoru Doda postawiła na mocny i mroczny look. Główną rolę w stylizacji odgrywała oversize'owa, skórzana krótka kurtka w stylu lat 80-tych. Charakteryzuje ją wiązanie w pasie, które podkreśla wąską talię. Ciężko obojętnie także przejść obok wielkiego kaptura, który Doda z dumą nosiła na głowie przez cały czas trwania pokazu, przez co sama wyglądała jak jedna z modelek! Uzupełnieniem lśniącej kurki okazały się mocno dopasowane spodnie, łączące się ze szpilkami.

Instagram @ dodaqueen

Zobacz także: Doda triumfuje po aferze z Biblią. Dostanie ogromne odszkodowanie

Zobacz także
Reklama

Gwiazda może także pochwalić się figurą modelki! A nietuzinkowa stylizacja, na jaką się zdecydowała, idealnie podkreśla jej smukłą sylwetkę. Królowa estrady nie zapomniała także o najmniejszych detalach. Uzupełnieniem kreacji okazały się srebrne, futurystyczne zdobienia na twarzy wokalistki, mocne kolczyki, minimalistyczna fryzura i połyskujące paznokcie. Doda - jak zawsze - wypadła świetnie!

Instagram @ dodaqueen
Instagram @ dodaqueen
Instagram @ dodaqueen
Instagram @ dodaqueen
Instagram @ dodaqueen
Reklama
Reklama
Reklama