Doda na imprezie 4FUN.TV
ONS
Newsy

Doda w berecie, lateksie i srebrnych kozakach! Za takie szaleństwo ją kochamy! A wy? ZDJĘCIA i SONDA

Doda w berecie, lateksie i srebrnych kozakach! Za takie szaleństwo ją kochamy! A wy? ZDJĘCIA i SONDA
Doda będzie śpiewać o byłych partnerach?
Instagram
Newsy
Doda rozliczy się z byłymi partnerami na nowej płycie? "To pamiętnik mojego życia. Przygotujcie się!"
Doda rozliczy się z byłymi partnerami na nowej płycie? "To pamiętnik mojego życia. Przygotujcie się!"

Doda rozliczy się z byłymi partnerami na nowej płycie? Według doniesień "Super Expressu" zapowiada się, że piosenkarka szykuje prawdziwą muzyczną bombę. Okazuje się bowiem, że artystka, która ma za sobą związki m.in. z Nergalem czy Emilem Haidarem, na płycie zespołu Virgin będzie śpiewać o własnych doświadczeniach życiowych. Doda nie ukrywa, że jej muzyka to prawdziwy pamiętnik. Oj tak. Moja muzyka to pamiętnik mojego życia. Przygotujcie się na prawdziwe emocje!  - Doda zapowiedziała w rozmowie z tabloidem. Premiera płyty zespołu Virgin, na której Doda ma rozliczyć się z byłymi partnerami, zapowiedziana jest na koniec października. Jak myślicie, o kim piosenkarka będzie śpiewać?   Jedno jest pewne - Doda wie jak podgrzać atmosferę!   Zobacz także: Nieszczęśliwa miłość? 5 skutecznych porad, jak się odkochać   Doda będzie śpiewać o swoich byłych partnerach.   Premiera płyty zapowiedziana jest na koniec października.

Doda w błękitnym garniturze
Newsy
Doda o ślubie Radka Majdana i Małgosi Rozenek: "Drgnęło mi serce"
Co jeszcze powiedziała?

Doda skomentowała ślub Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek-Majdan! Jeden z najgłośniejszych ślubów w polskim show-biznesie zaciekawił także Dorotę Rabczewską. Wokalistka była przecież drugą żoną Radosława Majdana, dlatego temat ten nie jest jej obojętny. We wtorek Doda była gościem w programie Doroty Michałowskiej w Superstacji, w którym wraz z Tomaszem Lubertem opowiadała o powrocie Virgin na muzyczną scenę. Nie zabrakło jednak też tematu ślubu. Artystka zdradziła, jak zareagowała na nowinę, że Radek Majdan poślubił Gosię Rozenek. Przyznała, że drgnęło jej serce: No trochę mi drgnęło. Zawsze jest tak, że jak ktoś jest, ja jestem szczera, zawsze mówię prawdę, co będę udawać, że nie. Mój mąż się żeni, były mąż wiadomo… A czego Doda życzy byłemu mężowi? Żeby to była jego ostatnia żona. Przypomnijmy, że jeszcze przed Dodą sportowiec miał żonę, Sylwię Majdan, która dzisiaj zajmuje się projektowaniem ubiorów. Jej projekty z chęcią noszą gwiazdy. Kilka lat później na jego drodze pojawiła się Doda, a dzisiaj deklaruje wielką miłość do Małgosi Rozenek. Trzymamy kciuki za trwałe małżeństwo!   Zobacz: Brat Małgosi Rozenek zdradził kulisy jej związku z Radkiem Majdanem i opowiedział o ich ślubie!   Doda skomentowała ślub Radosława Majdana i Gosi Rozenek   Artystka życzy Radkowi Majdanowi, aby Gosia była jego ostatnią żoną

Doda gwiazdą roku Party.pl
Newsy
URODZINY PARTY.PL! Wybraliście gwiazdę roku! Kto wygrał? Doda, Lewandowska, Sykut, a może Górniak? WYNIKI
URODZINY PARTY.PL! Wybraliście gwiazdę roku! Kto wygrał? Doda, Lewandowska, Sykut, a może Górniak? WYNIKI

Z okazji pierwszych urodzin Party.pl wybieraliśmy gwiazdę roku. Dziś czas na rozwiązanie naszego pierwszego plebiscytu. A więc mamy zaszczyt ogłosić, że ilością głosów 10 055 gwiazdą roku Party.pl została… Doda! Artystce serdecznie gratulujemy, a wszystkim fanom dziękujemy za oddane głosy! Zobaczcie, kto zajął kolejne pozycje!   15. Kinga Rusin 14. Magda Gessler 13. Ewa Chodakowska (41 głosów) 12. Ewa Wachowicz (69 głosów) 11. Agnieszka Woźniak Starak (111 głosów) 10. Alicja Bachleda Curuś (269 głosów) 9. Martyna Wojciechowska (278 głosów) 8. Hanna Lis (300 głosów) 7. Małgorzata Rozenek (383 głosy) 6. Małgorzata Kożuchowska (1037 głosów) 5. Edyta Górniak (1047 głosów) 4. Sylwia Grzeszczak (3900 głosów)   3. Anna Lewandowska (4230 głosów) 2. Paulina Sykut (5802 głosów) 1. Doda (10 055 głosów)   Wszystkim gwiazdom serdecznie gratulujemy! Jednocześnie przypominamy, że jeszcze dziś można zagłosować na wydarzenie roku, a do jutra na gwiazdora roku Party.pl. Zachęcamy do udziału w zabawie!   Doda królową Party.pl!   Paulina Sykut zajęła 2. miejsce!   Anna Lewandowska uplasowała się na 3. pozycji.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner