Trendy 2019 najmodniejsze fryzury na święta i sylwestra /Doda
East News

Doda zdradziła, kto wyreżyseruje "Dziewczyny z Dubaju"! To znana wokalistka, która pracowała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem!

Trendy 2019 najmodniejsze fryzury na święta i sylwestra /Doda
East News

O tym filmie głośno jest już od dawna! Doda i jej mąż Emil Stępień wyprodukują go na podstawie książki "Dziewczyny z Dubaju". Tematyka produkcji będzie opierać się na seks aferze z udziałem znanych celebrytek, modelek i gwiazd. Piosenkarka nie ukrywała, że ze względu na kontrowersję tematu, wiele osób próbowało zablokować pracę nad tym projektem. Na jakim etapie jest film? Doda oficjalnie ogłosiła, kto został reżyserem i kto odpowiada za scenariusz. To znane nazwiska! 

Zobacz także: Paulina Gałązka odważnie o filmie "Dziewczyny z Dubaju"! Co na to Doda?

"Dziewczyny z Dubaju" - reżyseria i scenariusz

Film "Dziewczyny z Dubaju" będzie jednym z najbardziej kontrowersyjnych dzieł polskiego kina, ale Doda się tego nie obawia:  

Trochę już jestem w show-biznesie, więc znam bezpośrednio koleżanki, które dużo mi na ten temat opowiedzą. Będę miała informacje z pierwszej ręki - zapewniała jakiś czas temu w programie Gala Studio

Scenariusz filmu jest już gotowy. Doda zdradziła, że odpowiedzialny za niego jest Mitja Okorn znany z "Planety Singli" oraz "Listów do M". Natomiast reżyseria została powierzona Marii Sadowskiej (odpowiedzialnej m. in. za "Sztukę kochania", jednego z filmów Piotra Woźniaka-Staraka).

Czekacie na tę premierę? 

Zobacz także:  Doda jedzie z mężem do Dubaju! I wcale nie po to, by odpoczywać na plaży...

Maria Sadowska wyreżyseruje "Dziewczyny z Dubaju"

Maria Sadowska wydała oświadczenie na Instagramie
East News

Mitja Okorn stworzył scenariusz do "Dziewczyn z Dubaju" 

Mitja Okorn
ONS.pl

 

Więcej na temat Doda Maria Sadowska Mitja Okorn
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22