Doda pojawiła się na gali Marki Roku 2023, gdzie zgarnęła nagrody dla swojej nowej marki suplementów ale także została doceniona jej ostatnia działalność muzyczna. Zobaczcie zdjęcia z imprezy. Wspierała tam ją również m. in. młodsza koleżanka z branży Roxie Węgiel.

Reklama

Doda świętuje zawodowe sukcesy

Ostatnie miesiące Doda podporządkowała trasie koncertowej. Nie tylko pracowała nad trasą koncertową swoich marzeń, ale jednocześnie nagrywała program "Doda. Dream Show", który był zapisem nie tylko przygotowań ale także emocjonalnych momentów, z którymi musiała jednocześnie się mierzyć. "Aquaria Tour", która liczyła 5 koncertów w Warszawie wyprzedała się niemalże natychmiastowo. Doda postanowiła przedłużyć ją o kolejne trzy koncerty, które odbędą się już w styczniu 2024 roku na trzech największych arenach w Polsce. Dziś jej praca nad trasą koncertową, która była spełnieniem jej marzeń, została dodatkowo doceniona.

Doda w obcisłej cekinowej kreacji na Kobiecej Marce Roku 2023
fot. Jacek Kurnikowski, Piotr Podlewski/AKPA fot. Jacek Kurnikowski, Piotr Podlewski/AKPA

Zobacz także: Fani zachwyceni najnowszą wiadomością od Dody! "Najlepsza niespodzianka"

Doda pojawiła się na gali rozdania nagród Marki Roku 2023 i zgarnęła niejedno wyróżnienie. Doda z uśmiechem pozowała ze statuetką w kategorii Ikony i inspiracje za trasę Aquaria. Chociaż to nie wszystko.

Doda z nagrodą na imprezie Kobieca Marka Roku 2023
fot. Jacek Kurnikowski/AKPA fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Zobacz także: Lexy nagle zdradziła tajemnicę Dariusza Pachuta! Mało kto by się tego spodziewał

Zobacz także

Na ściance pozowała również z certyfikatem Marki Roku 2023 dla ActivLab Doda D'eau, marki suplementów, nad którymi jak wspominała Doda, pracowała wraz ze specjalistami ostatnie dwa lata. Gratulacje!

Doda z nagrodą podczas Kobiecej Marki Roku 2023
fot. Jacek Kurnikowski, Piotr Podlewski/AKPA fot. Jacek Kurnikowski, Piotr Podlewski/AKPA
Reklama

Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia. Doda na imprezie pojawiła się w chabrowej, cekinowej kreacji, która podkreślała jej sylwetkę. Tym razem postawiła na grzeczną długość midi i srebrne dodatki. Zdecydowanie odważniejszą częścią kreacji była góra. Doda dostawiła na głęboki dekolt.

Doda w niebieskiej sukience na Kobieca Marka Roku 2023
fot. Podlewski/AKPA fot. Jacek Kurnikowski, Piotr Podlewski/AKPA
Doda i Roksana Węgiel na Kobieca Marka Roku 2023
Doda i Roksana Węgiel na Kobieca Marka Roku 2023 AKPA Kurnikowski, Podlewski
Reklama
Reklama
Reklama