Doda promuje trasę "Fly High Tour"
ONS

Doda pokazała pocztówkę z... Dodagaskaru

Doda promuje trasę "Fly High Tour"
ONS

Już dzisiaj Doda rusza w nową trasę koncertową "Fly High Tour". Pierwszy występ artystki odbędzie się w Warszawie. Od kilku tygodni Rabczewska promuje swoje tournee na swoim profilach w serwisach społecznościowych, jak i odwiedzając programy śniadaniowe. Dziś gwiazda na swoim Facebooku zamieściła kolejną grafikę, która nawiązuje do jej muzycznego show.

Doda pochwaliła się przed fanami zabawną pocztówką z Dodagaskaru. na kolorowej "pocztówce" widzimy aztecką czaszkę, która jest logiem trasy koncertowej, a także trzy scenki, nawiązujące bezpośrednio do scenariusza widowiska, jakie publiczność zobaczy na scenie. Mamy zatem seksowną stewardesę, która po katastrofie lotniczej przypływa na dziką wyspę, a także obraz mistycznego kwiatu pożerającego ludzi. Koncertowe stylizacje gwiazdy niedawno pokazał magazyn "Gala". Przypomnijmy: Doda i jej 7 stylizacji na nową trasę

Podoba się wam oprawa graficzna nowego tournee Dody? Relację z dzisiejszego koncertu znajdziecie już w weekend na AfterParty.pl.Doda promuje nową trasę w "Dzień Dobry TVN" w dwóch modnych sukienkach:

Więcej na temat Doda fly high tour
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48