Wiosna pozytywnie wpływa na Dodę, która już się chyba pogodziła z rozstaniem z Adamem "Nergalem" Darskim. Ostatnio wokalistka wręcz kwitnie i ma zamiar korzystać z życia w pełni.

WIDEO

player placeholder

- Chcę mięć kilku chłopaków jednocześnie i poczuć to, o czym opowiadały moje koleżanki. Ja zawsze byłam długodystansowcem. Jest wiosna, chcę chodzić na randki - powiedziała gwiazda w rozmowie z TVN.

Jak wiadomo młodość lubi się wyszaleć!

Zobacz także:

(ac)