Doda w kolczykach z perłami z Zary
Instagram

Doda pokazała włosy po 12 dniach niemycia! Jak wygląda?!

Doda w kolczykach z perłami z Zary
Instagram

Doda po raz kolejny zaskoczyła swoim wyznaniem. Gwiazda przyznała się, że od prawie dwóch tygodni nie myła włosów, co więcej jej fryzura wygląda dobrze, a włosy wcale nie wyglądają na zaniedbane. Czy  kontrowersyjny sposób artystki znajdzie swoje naśladowczynie?

Doda przestała myć włosy!

Doda nigdy nie bała się szokować opinii publicznej i w tym względzie nic się nie zmieniło. Gwiazda, która może pochwalić zawsze idealną fryzurą zdecydowała się na nieco szokujące wyznanie i powiedziała ze śmiechem na Instastories, że prawie od dwóch tygodni nie myła włosów:

Nie myję głowy od dwóch tygodni, a nie sorry 12 dni i w ogóle nic się nie zanosi. Ja nie wiem o co chodzi - powiedziała Doda na Instastories.

Ta wypowiedź zaskoczyła fanów! Niektórzy potraktowali stwierdzenie z żartem, inni zdobyli się na delikatne złośliwości, pytając:

Doda umyłas już włosy? 😂 bo tak czy siak przytlaczasz mnie swoim blaskiem 

Może suchy szampon? 😂😂

Doda odpowiedziała fance i o wyjaśnienie poprosiła swojego fryzjera:

no właśnie jeszcze nie🤦🏼‍♀️ @aleksykaa co Ty mi tam posypałes ze już 12 dni się trzymają ?????

Wątpliwości rozwiał fryzjer Dody, który zdradził, że podczas układania fryzury użył  tzw. "Magic spray". Dzięki temu fryzura gwiazdy przez wiele dni wygląda świeżo, a włosy od nasady są nadal uniesione, a nie oklapnięte. To dosyć kontrowersyjna metoda, ale z pewnością pozwoli włosom odpocząć od ciągłego używania szamponów i odżywek. Skusicie się na taki sposób?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😇

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

Najlepsze fryzury wyszczuplające twarz: Doda
East News

 

Doda w fioletowej czapce

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33