Doda i Józef Pawłowski
Instagram

Doda pokazała "drugą główną rolę męską" w filmie "Dziewczyny z Dubaju"! Przystojniejszy od Włocha? 

Doda i Józef Pawłowski
Instagram

Doda zdradza kolejne szczegóły filmu "Dziewczyny z Dubaju". Kilka dni temu producentka pokazała  odtwórcę głównej roli męskiej. To 35-letni przystojniak z Włoch, Giulio Berruti, znany m.in. z ról w takich filmach jak "Monte Carlo", "Walking on Sunshine", czy "Lizzie McGuire". 

Teraz Dorota Rabczewska zaprezentowała kolejnego przystojniaka, który również będzie miał ważną rolę w filmie. Kto to jest?

Zobacz także: Autentyczne sceny seksu i orgie w "Dziewczynach z Dubaju"! Doda nie odpuszcza aktorom. Kto tak poświęci się dla roli?

Józef Pawłowski wystąpi w filmie "Dziewczyny z Dubaju"

Zdjęcia do "Dziewczyn z Dubaju" ruszyły w połowie czerwca. Jak wiadomo, w filmie zobaczymy m.in. Katarzynę Figurę czy Jana Englerta. W obsadzie mają się też pojawić Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka i Paulina Gałązka.

Teraz producentka zdradziła kogo zobaczymy w "drugiej głównej roli męskiej". To Józef Pawłowski.

Cudze chwalicie ,swego nie znacie ,sami nie wiecie co posiadacie💜Przedstawiam mam drugą główną rolę męską filmu „Dziewczyny z Dubaju”🎥Jestem fanką @pawlowskijozef od lat i tak bardzo cieszę się że wystąpi w moim filmie😁 ps: jeszcze czeka Was wiele polsko-zagranicznych niespodzianek w związku z obsadą tego filmu - napisała Doda.

Jak Wam się podoba?

 

Aktor, mimo niespełna 30 lat, ma już spory dorobek filmowy. Wystąpił m.in. w filmie "Jack Strong" w reżyserii Władysława Pasikowskiego, ma też na koncie główną rolę w filmie "Miasto 44" w reżyserii Jana Komasy. Zagrał też w popularnych serialach - m.in. "Belfer" czy "Czas honoru", a także gościennie w "Przyjaciółkach" i "Ojcu Mateuszu".

Jak Józef Pawłowski wypadnie w "Dziewczynach z Dubaju"? Zobaczymy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#józefek 👊🙆🏼‍♂️

Post udostępniony przez Józef Pawłowski (@pawlowskijozef)

 

Myślicie, że jest przystojniejszy od Giulio Berrutiego?

Giulio Berruti zagra główną rolę w "Dziewczynach z Dubaju"
Instagram

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05