Zdjęcia do "Dziewczyn z Dubaju" ruszyły już w połowie czerwca. Znana jest również obsada, nie brakuje znakomitych nazwisk polskiego kina takich jak Katarzyna Figura czy Jan Englert. W odważne role wcielą się także Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka czy Paulina Gałązka. Doda zdradziła właśnie główną męską! To seksowny Włoch. Nie przejdziecie obojętnie obok jego zdjęć na Instagramie. Czyżby miał zostawić boskiego Massimo z "365 dni" w cieniu? Poznacie Giulio Berruti z "Dziewczyn z Dubaju".

Reklama

Zobacz także: Autentyczne sceny seksu i orgie w "Dziewczynach z Dubaju"! Doda nie odpuszcza aktorom. Kto tak poświęci się dla roli?

Giulio Berruti zagra główną rolę w "Dziewczynach z Dubaju". Kim jest?

Premiera "Dziewczyn z Dubaju" zaplanowana jest na styczeń 2021 roku. Aktorzy ruszyli na plan już w połowie czerwca. Zdjęcia zostaną zrealizowane nie tylko w Polsce ale również zagranicznych prestiżowych lokacjach m.in. w Cannes, Nicei, Courchevel i Dubaju.

W główną rolę męską wcieli się Giulio Berruti, 35-letni Włoch. Pochodzi z Rzymu, jest przystojnym brunetem i ma 188 cm wzrostu. Zanim zajął się branżą filmową uczęszczał do szkoły dentystycznej i pracował jako model. Aktualnie jest aktorem i producentem filmowym. Jest znany z głównych ról komediowych w "Monte Carlo" i "Walking on Sunshine". Mocny start w karierze zapewnił mu występ u boku Hilary Duff w filmie "Lizzie McGuire".

Doda zapowiedziała, że to nie jedyny przystojniak jaki pojawi się w filmie! Jesteście ciekawi reszty obsady?

Zobacz także

Zobacz także: Komunijne stylizacje gwiazd. Czy ktoś przebił sukienkę komunijną Dody?

Giulio Berruti zagra główną rolę w "Dziewczynach z Dubaju".

Jest uznawany za jednego z najseksowniejszych Włochów, zgadzacie się z tym?

Instagram

To jeden z najprzystojniejszych włoskich celebrytów! Ma na swoim koncie wiele filmów. Wystąpił m. in. u boku Hilary Duff w filmie "Lizzie McGuire".

Czy Giulio Berruti jest przystojniejszy od Michele Morrone z "365 dni"?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama