Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Doda pobiła się z menadżerem? (WIDEO)

Mamy wideo z bójki!

Tego się chyba nikt nie spodziewał! Dziś jak grom z jasnego nieba gruchnęła informacja, że Doda pobiła swojego byłego menadżera, Jakuba Majocha. W oświadczeniu skierowanym do mediów informuje on o szczegółach zajścia:

Z ubolewaniem chciałbym poinformować, że w dniu 10.05.2012r na osiedlu, na którym zamieszkuję wspólnie z moją byłą podopieczną zostałem napadnięty i pobity przez będącą pod wpływem alkoholu Panią Dorotę Rabczewską. Rękoczynom ze strony chwytającej się każdej możliwości zaistnienia artystki towarzyszyły liczne groźby karalne kierowane pod moim adresem.

Na miejscu pojawiła się Policja, która zabezpieczyła nagrania z kamer monitoringu. Zobaczcie film z tego wydarzenia z ukrytej kamery, który dostaliśmy od naszego czytelnika razem z donosem:

W wyniku zajścia, podobno Jakub Majoch doznał obrażeń i musiał skorzystać z pomocy lekarskiej. W oświadczeniu informuje o obrażeniach:

Z uwagi na poniesione obrażenia zostałem skierowany na ostry dyżur w szpitalach Praskim oraz w Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha. Lekarze: specjalista chorób wewnętrznych, chirurg, neurochirurg stwierdzili: „porażenie nerwu twarzowego”, „zwężenie szpary oka lewego”, „zasinienie i obrzęk w okolicy podoczodołowej lewej”, „opadnięcie powieki górnej oraz zasinienie wokół gałki ocznej”. Tomografia komputerowa głowy wykazała „krwiaka przymózgowego”.

Były menadżer Dody dodaje również, że złożył doniesienie na swoją byłą podopieczną i tłumaczy, że nie rozumie czym ten atak był spowodowany:

Nie potrafię znaleźć uzasadnienia dla zachowania gwiazdy. Nadużywanie alkoholu i środków odurzających nie tłumaczy bowiem takiego postępowania. Być może jest to efektem niepoczytalności tonącej artystki, co mam nadzieje wyjaśni śledztwo w sprawie karnej. Jestem przekonany, że zdarzenie miało na celu sprowokowanie mojej osoby do wdania się w bójkę z artystką, do czego starałem się nie dopuścić.

Myślicie, że Doda miała dość ataków ze strony byłego współpracownika, który w styczniu w oświadczeniu obraził ją z każdej możliwej strony? Przypomnijmy: Ostre oskarżenia byłego menadżera Dody

Komentarz pozostawiamy wam.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Wróżbita Maciej pobity w klubie Glam na koncercie Dody
ONS
Newsy
Ochroniarz Dody pobił Wróżbitę Macieja? Klub dla gejów odpowiada
Zamieszanie na koncercie Rabczewskiej

Wśród gwiazd ostatnio panuje moda na wspieranie mniejszości homoseksualnych. Wiele z nich możemy zobaczyć w modnych gejowskich klubach. To tam imprezują m.in. Honey, Jola Rutowicz czy Doda , która kiedyś nakręciła tam nawet jeden ze swoich teledysków. Przypomnijmy:  Doda i Dżaga na planie klipu w gejowskim klubie W sobotę w gejowskim Glam Club w Warszawie odbył się koncert Dody, na którym pojawiły się prawdziwe tłumy. Wśród nich znalazł się m.in. słynny wróżbita Maciej . Okazało się, że celebryta jest wielkim fanem artystki. Niestety, tuż po występie został zaatakowany przed jednego z ochroniarzy wokalistki i uderzony w brzuch. Jest pewny, że zrobił to specjalnie: Zostałem uderzony w brzuch . Nie przez żadnego jej fana. Nie przez człowieka, który bawił się w klubie. Zostałem uderzony w brzuch przez ochroniarza, z którym szła piosenkark a. Nie zostałem uderzony przez przypadek. Ten ochroniarz zrobił to świadomie. Otóż obok sceny, byli również moi widzowie, do których podszedłem. Chcieli zrobić ze mną zdjęcie. I akurat szła Doda z ochroniarzem. Nie zauważyłem, bo byłem zajęty rozmową. Zamiast powiedzieć: „Proszę się przesunąć”, to rozepchał ludzi swoimi rękoma uderzając mnie w brzuch i powiedział: „No k*rwa”. Do tej pory boli mnie brzuch (a mamy poniedziałek). Nie należę do delikatnych, u lekarza nie byłem. Ale chyba taka sytuacja nie powinna zaistnieć. Przemocy, popychania, uderzania nie powinno być - czytamy Nie trzeba było czekać długo na oświadczenie właścicieli klubu: Dementujemy! Ochroniarza Dody nie bylo w klubie. Koncfert obslugiwali nasi panowie. Nietrudno wsrod tylu gosci ( w nocy przewinelo sie okolo 800 osob) ,a zwlaszcza pod scena,gdzie nie mozna bylo wsadzic igly miedzy ludzi o przypadkowe przepychanki lub odpycahnie tlumu napierajacego na artystkę .Zwrocimy oczywiscie uwagę panom,aby byli delikatniejsi w...

main.jpg
Newsy
Sablewska do Majocha: Jak na pobitego wyglądasz dobrze
Byli menadżerowie Dody kłócą się na wizji

Kilka dni temu do sieci wyciekło wideo Dody bijącej byłego menadżera, Jakuba Majocha. Gwiazda do dzisiaj nie skomentowała całej sprawy i nie zapowiada się żeby miało się coś zmienić . Zupełnie inaczej jest w przypadku byłego współpracownika, który do mediów wystosował już oświadczenie i pokazał orzeczenia lekarskie. Sprawą zainteresowała się telewizja TTV, która do premierowego odcinka programu "Raz lepiej, raz gorzej" zaprosiła wszystkich ostatnich byłych menadżerów Dody i Monikę Jarosińską , która podobno również jest ofiarą przemocy ze strony Rabczewskiej. Producenci programu chyba bardzo mocno wierzyli, że w ciągu 25 minut wszyscy wyspowiadają się z podobnych historii doświadczonych we współpracy z Dodą. Okazało się zupełnie inaczej. Jakub Majoch i Monika Jarosińska oczywiście negatywnie komentowali całe zajście . Jako ofiary pobicia przekonywali, że Doda na co dzień nie szanuje swoich współpracowników i wszyscy byli asystenci mają identyczne wspomnienia. Zdania nie podzielili jednak Maja Sablewska i Jarosław Burdek, z którymi Doda współpracowała najdłużej . Majoch powiedział dlaczego nie reagował na atak Dody: - Jestem gentelmenem więc nie zdecydowałem się żeby oddać kobiecie . Jedyne co starałem się zachować uniki. Do dyskusji włączyła się wówczas Jarosińska, która skomentowała zajście sprzed roku: - Przyszłam, średnio się bawiłam i Dżaga przyprowadziła do mnie Dorotę żebym ja ją poznała. Ona ją przyprowadziła. I myślę sobie, że fajnie się poznać. Doda podała mi flaczka i powiedziała mi, że śmierdzę . I tak to się zaczęło. Chociaż Maja Sablewska nie utrzymuje kontaktów z Dodą od czasu zakończenia współpracy to na antenie TTV wypowiadała się o niej pozytywnie (obiektywnie?). - Co się stało to jest sprawa pomiędzy mną a Dodą. Ja pracowałam z Dodą ponad 5 lat, i to...

ONS
Newsy
Doda oskarża Majocha. To on ją pobił?
O co tu chodzi?

Ponad tydzień temu były menadżer Dody, Jakub Majoch, oskarżył byłą podopieczną o napaść i pobicie na osiedlu, na którym razem mieszkają. Sprawa wydała się poważna po tym jak dostaliśmy donos z materiałem wideo zarejestrowanym przez kamery monitoringu , a sam Majoch podzielił się kopiami informacji lekarskiej na temat stanu zdrowia. Podobno w skutek pobicia Jakub ma krwiaka przymózgowego . Sprawą nie przejęła się Doda. Swoim zwyczajem obraca wszystko w żart i na Facebooku tylko raz skomentowała całe zajście prześmiewczo cytując fragment z oświadczenia Majocha - "Zwężenie szpary". Teraz głos zabrał rzecznik prasowy Dody, który twierdzi, że jego klientka złożyła zawiadomienie do prokuratury mówiące o tym, że to były menadżer zaatakował... ją . - Zawiadomienie o tym Dorota Rabczewska złożyła w prokuraturze 11 maja tego roku. Jakubowi Majochowi zarzuca naruszenie nietykalności fizycznej, kierowanie pod jej adresem gróźb karalnych połączonych z żądaniem natychmiastowego wypłacenia mu należnych kwot pieniężnych . Choć zawiadomienie dotyczy tego samego zdarzenia z 10 maja bieżącego roku, postępowania będą oddzielne, gdyż sprawa pana Majocha przeciw pani Rabczewskiej trafi do prokuratury dopiero po zakończeniu policyjnego dochodzenia. A to może potrwać nawet do kilku tygodni - czytamy w "Twoim Imperium". Jak myślicie, kto ma rację? W tej całej sytuacji przytyk Mai Sablewskiej do Jakuba Majocha - "jak na pobitego wyglądasz dobrze" nabiera nowego znaczenia... Przypomnijmy: Sablewska broni Dody i wyśmiewa Majocha

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner