Doda skończyła 36 lat
East News

Jak zostać gwiazdą w filmie u Dody? Kryteria naboru do "Dziewczyn z Dubaju" mogą zaskoczyć...

Doda skończyła 36 lat
East News

Doda zapowiedziała premierę filmu "Dziewczyny z Dubaju" na początek 2021 roku. Pod koniec marca wokalistka rozpoczyna zaplanowaną przerwę w karierze, żeby wraz z mężem wyjechać do Emiratów Arabskich, gdzie w 100 procentach poświęcą się filmowi.

Za reżyserię obrazu odpowiada Maria Sadowska a za scenariusz Mitja Okorn. Doda ogłosiła właśnie ostatnie castingi do projektu. Są one skierowane do osób, które chciałyby dopiero zacząć karierę aktorską.

Jakie trzeba spełniać wymagania? Znamy wszystkie szczegóły! 

Zobacz także: Maria Sadowska zdradza, kim są tytułowe "Dziewczyny z Dubaju": "Obnoszą się luksusem i sukcesem"

Doda rekrutuje do "Dziewczyn z Dubaju" 

Doda wychodzi na przeciw młodym talentom aktorskim. Ogłosiła ostatni nabór do filmu pt. "Dziewczyny w Dubaju". Choć główne role są już obsadzone, producenci chcą dać szanse nowym twarzom, które wierzą w swój potencjał aktorski. 

Postanowiłam przygotować jeden jedyny dzień otwarty dla wszystkich tych, którzy widzą w sobie jakiś potencjał aktorski. Oczywiście mówię o dziewczętach głównie - skonkretyzowała Doda na Instastory.

Casting odbędzie się już 20 lutego w studiu Tanka na ul. Chełmskiej 19/21 w Warszawie. Przesłuchania odbędą się w godzinach od 13:30 do 20:30. Okazuje się, że kryteria dla początkujących aktorów nie są wcale wymagające: 

Kobiety maksymalnie do 35. roku życia, przyjdźcie na szpilkach, ubrane seksi. 

Dodała, że charyzma i poczucie humoru mogą być dodatkowym atutem. "Dziewczyny z Dubaju" będą jedną z bardziej kontrowersyjnych premier kinowych. 

Zobacz także: Doda zdradza nam kolejne szczegóły filmu "Dziewczyny z Dubaju". Kto zagra główne role?

Doda ogłosiła casting dla młodych talentów do filmu "Dziewczyny z Dubaju". Kryteria nie są wymagające.

Doda - casting do "Dziewczyn z Dubaju"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

O czym są "Dziewczyny z Dubaju"? 

Film "Dziewczyny z Dubaju" oparty będzie na książce Piotra Krysiaka o tym samym tytule. Treść ujawnia kulisy seks afery z 2015 roku, dotyczącej zorganizowanej prostytucji Polek z zamożnymi klientami w Dubaju. Autor opisuje proceder pozyskiwania modelek i celebrytek oraz to jak spędzały czas z klientami jako "luksusowe prostytutki". Znane polskie modelki przebywały na luksusowych jachtach, mieszkały w najdroższych hotelach, bawiły się na plażach Cannes czy Saint-Tropez. Brutalny seks, alkohol i narkotyki były na porządku dziennym, a jednocześnie w grę wchodziły olbrzymie pieniądze. 

Trochę już jestem w show-biznesie, więc znam bezpośrednio koleżanki, które dużo mi na ten temat opowiedzą. Będę miała informacje z pierwszej ręki - zapewniała jakiś czas temu Doda w programie Gala Studio.

Maria Sadowska zdradziła sporo szczegółów dotyczących "Dziewczyn z Dubaju". Ekranizacja nie będzie sztywno opierała się na tym, co zostało zawarte w książce. Reżyserka chce zaznaczyć w filmie szerszy punkt widzenia, nie tylko krytykę postawy młodych dziewczyn, które wybrały luksusowe życie jako panie do towarzystwa: 

Fascynuje mnie niejednoznaczność moralnych wyborów, których dokonywały te dziewczyny. Scenariusz powstał na podstawie książki Piotra Krysiaka, który obnażył kulisy wyjazdów młodych Polek w charakterze luksusowych kobiet do towarzystwa arabskich szejków. Autor ostro skrytykował dziewczyny. Mam inną ocenę tych zdarzeń. Chcę uniknąć oceniającego spojrzenia. Nie chcę patrzeć na nie z góry. Próbuję zrozumieć ich motywację - powiedziała w wywiadzie dla Wprost. 

Zdradziła również, na czym będzie polegała fabuła filmu "Dziewczyny z Dubaju": 

To historia jednej dziewczyny, oparta na podstawie wielu opowieści kobiet, które uczestniczyły w tego typu wyjazdach. (...) Bohaterka zakłada świetnie prosperujący, aczkolwiek bardzo niemoralny biznes (...). Sprytna dziewczyna sprawia, że Polki są wręcz uwielbiane, podziwiane, pożądane. Bo bogaczom z Bliskiego Wschodu nie chodziło tylko o seks, lecz także o ciekawe towarzystwo.

Jesteście ciekawi efektów ekranizacji? 

Zobacz także: Jak Dodzie pracuje się z mężem? Na razie jest dobrze, ale... "będę to mogła podsumować pod koniec wakacji"

Maria Sadowska odpowiada za reżyserię filmu "Dziewczyny z Dubaju", natomiast Mitja Okorn zajmuje się scenariuszem. 

Maria Sadowska Mitja Okorn

Doda pod koniec marca zapowiedziała przerwę w karierze. Zamierza wraz z mężem, Emilem Stępniem, wyjechać do Emiratów Arabskich, gdzie w 100 procentach poświęcą się pracy nad filmem "Dziewczyny z Dubaju". Oboje odpowiadają za produkcję tego obrazu. 

Doda i Emil Stępień razem na imprezie
East News

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27