Doda skończyła 36 lat
East News
Newsy

Jak zostać gwiazdą w filmie u Dody? Kryteria naboru do "Dziewczyn z Dubaju" mogą zaskoczyć...

Doda ogłosiła ostatnie castingi do filmu "Dziewczyny z Dubaju". Są one skierowane do osób, które chciałyby dopiero zacząć karierę aktorską. Jakie trzeba spełniać wymagania? Znamy wszystkie szczegóły! 

Doda zapowiedziała premierę filmu "Dziewczyny z Dubaju" na początek 2021 roku. Pod koniec marca wokalistka rozpoczyna zaplanowaną przerwę w karierze, żeby wraz z mężem wyjechać do Emiratów Arabskich, gdzie w 100 procentach poświęcą się filmowi.

Za reżyserię obrazu odpowiada Maria Sadowska a za scenariusz Mitja Okorn. Doda ogłosiła właśnie ostatnie castingi do projektu. Są one skierowane do osób, które chciałyby dopiero zacząć karierę aktorską.

Jakie trzeba spełniać wymagania? Znamy wszystkie szczegóły! 

Zobacz także: Maria Sadowska zdradza, kim są tytułowe "Dziewczyny z Dubaju": "Obnoszą się luksusem i sukcesem"

Jak Dodzie pracuje się z mężem? Na razie jest dobrze, ale... "będę to mogła podsumować pod koniec wakacji"

Doda rekrutuje do "Dziewczyn z Dubaju" 

Doda wychodzi na przeciw młodym talentom aktorskim. Ogłosiła ostatni nabór do filmu pt. "Dziewczyny w Dubaju". Choć główne role są już obsadzone, producenci chcą dać szanse nowym twarzom, które wierzą w swój potencjał aktorski. 

Postanowiłam przygotować jeden jedyny dzień otwarty dla wszystkich tych, którzy widzą w sobie jakiś potencjał aktorski. Oczywiście mówię o dziewczętach głównie - skonkretyzowała Doda na Instastory.

Casting odbędzie się już 20 lutego w studiu Tanka na ul. Chełmskiej 19/21 w Warszawie. Przesłuchania odbędą się w godzinach od 13:30 do 20:30. Okazuje się, że kryteria dla początkujących aktorów nie są wcale wymagające: 

Kobiety maksymalnie do 35. roku życia, przyjdźcie na szpilkach, ubrane seksi. 

Dodała, że charyzma i poczucie humoru mogą być dodatkowym atutem. "Dziewczyny z Dubaju" będą jedną z bardziej kontrowersyjnych premier kinowych. 

Zobacz także: Doda zdradza nam kolejne szczegóły filmu "Dziewczyny z Dubaju". Kto zagra główne role?

Doda ogłosiła casting dla młodych talentów do filmu "Dziewczyny z Dubaju". Kryteria nie są wymagające.

Doda - casting do

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

O czym są "Dziewczyny z Dubaju"? 

Film "Dziewczyny z Dubaju" oparty będzie na książce Piotra Krysiaka o tym samym tytule. Treść ujawnia kulisy seks afery z 2015 roku, dotyczącej zorganizowanej prostytucji Polek z zamożnymi klientami w Dubaju. Autor opisuje proceder pozyskiwania modelek i celebrytek oraz to jak spędzały czas z klientami jako "luksusowe prostytutki". Znane polskie modelki przebywały na luksusowych jachtach, mieszkały w najdroższych hotelach, bawiły się na plażach Cannes czy Saint-Tropez. Brutalny seks, alkohol i narkotyki były na porządku dziennym, a jednocześnie w grę wchodziły olbrzymie pieniądze. 

Trochę już jestem w show-biznesie, więc znam bezpośrednio koleżanki, które dużo mi na ten temat opowiedzą. Będę miała informacje z pierwszej ręki - zapewniała jakiś czas temu Doda w programie Gala Studio.

Maria Sadowska zdradziła sporo szczegółów dotyczących "Dziewczyn z Dubaju". Ekranizacja nie będzie sztywno opierała się na tym, co zostało zawarte w książce. Reżyserka chce zaznaczyć w filmie szerszy punkt widzenia, nie tylko krytykę postawy młodych dziewczyn, które wybrały luksusowe życie jako panie do towarzystwa: 

Fascynuje mnie niejednoznaczność moralnych wyborów, których dokonywały te dziewczyny. Scenariusz powstał na podstawie książki Piotra Krysiaka, który obnażył kulisy wyjazdów młodych Polek w charakterze luksusowych kobiet do towarzystwa arabskich szejków. Autor ostro skrytykował dziewczyny. Mam inną ocenę tych zdarzeń. Chcę uniknąć oceniającego spojrzenia. Nie chcę patrzeć na nie z góry. Próbuję zrozumieć ich motywację - powiedziała w wywiadzie dla Wprost. 

Zdradziła również, na czym będzie polegała fabuła filmu "Dziewczyny z Dubaju": 

To historia jednej dziewczyny, oparta na podstawie wielu opowieści kobiet, które uczestniczyły w tego typu wyjazdach. (...) Bohaterka zakłada świetnie prosperujący, aczkolwiek bardzo niemoralny biznes (...). Sprytna dziewczyna sprawia, że Polki są wręcz uwielbiane, podziwiane, pożądane. Bo bogaczom z Bliskiego Wschodu nie chodziło tylko o seks, lecz także o ciekawe towarzystwo.

Jesteście ciekawi efektów ekranizacji? 

Zobacz także: Jak Dodzie pracuje się z mężem? Na razie jest dobrze, ale... "będę to mogła podsumować pod koniec wakacji"

Maria Sadowska odpowiada za reżyserię filmu "Dziewczyny z Dubaju", natomiast Mitja Okorn zajmuje się scenariuszem. 

Maria Sadowska Mitja Okorn

Doda pod koniec marca zapowiedziała przerwę w karierze. Zamierza wraz z mężem, Emilem Stępniem, wyjechać do Emiratów Arabskich, gdzie w 100 procentach poświęcą się pracy nad filmem "Dziewczyny z Dubaju". Oboje odpowiadają za produkcję tego obrazu. 

Doda i Emil Stępień razem na imprezie
East News

Zobacz także
Doda na urodzinach w klubie

Doda zagrała urodzinowy koncert w kusej kreacji! Musicie zobaczyć, co miała na głowie!

Doda na Flesz Fashion Night błyszczała

Doda zawiesza karierę! Tylko nam zdradziła bardzo ważny powód swojej decyzji

 

Doda kończy 36 lat
East News
Newsy
Doda zawiesza karierę. Przypominamy najbardziej ikoniczne chwile z okazji jej 36. urodzin
Doda zawiesza karierę. Przypominamy najbardziej ikoniczne chwile z okazji jej 36. urodzin

Doda kończy dzisiaj 36 lat. W wywiadzie dla magazynu Party przyznała, że robi sobie przerwę w karierze i wyjeżdża wraz z mężem do Emiratów Arabskich, żeby poświęcić się filmowi "Dziewczyny z Dubaju". Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić.  Pracuję od 13. roku życia, a koncertuję non stop od 20 lat  – tłumaczy „Party” Doda. Przerwa ma potrwać ok. pół roku, po zakończeniu koncertów w filharmoniach.  Wrócę, dopiero jak będę miała gotową nową płytę. Silniejsza! Z okazji urodzin piosenkarki przypominamy kilka ikonicznych momentów z jej kariery.  Ikoniczne momenty kariery Dody z okazji jej 36. urodzin

Doda o filmie Dziewczyny z Dubaju
Newsy
Doda zdradza nam kolejne szczegóły filmu "Dziewczyny z Dubaju". Kto zagra główne role?
Doda opowiedziała o kulisach współpracy z Marią Sadowską i Mitją Okornem. Dlaczego do filmu "Dziewczyny z Dubaju" wybrała właśnie ich? Artystka udzieliła pierwszego komentarza na temat obsady. Będzie gorąco?

Doda zdradziła pierwsze nazwiska związane z ekranizacją książki "Dziewczyny z Dubaju". Reżyserią kontrowersyjnego obrazu zajmie się Maria Sadowska, która w ostatnich latach współpracowała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Za scenariusz odpowiedzialny jest Mitja Okorn znany z "Listów do M" oraz "Planety Singli". Tylko nam Doda opowiedziała o tym, dlaczego zdecydowała się na tak zaskakującą współpracę.  Zobacz także:  Doda zdradziła, kto wyreżyseruje "Dziewczyny z Dubaju"! To znana wokalistka, która pracowała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem! Doda o wyborze Marii Sadowskiej do filmu "Dziewczyny z Dubaju" "Dziewczyny z Dubaju" sprawią, że zadrży niejedno znane nazwisko. Doda i Emil Stępień nie boją się kontrowersji, dlatego z chęcią podjęli się produkcji filmu o seks aferze, która dotyczy wielu znanych polskich modelek, celebrytek i aktorek. Artystka zdradziła Party.pl, czym kierowała się przy wyborze reżysera oraz scenarzysty tzn. Marii Sadowskiej oraz Mitji Okorna:  Chcielibyśmy, aby sztab twórczy - scenarzysta i reżyser - byli obu płci, by film mógł być dużo bardziej złożony niż gdyby był kręcony jedynie oczami mężczyzny. Poza tym Emil, już przy ostatnim "Pitbullu" pokazał, że stawia na jakość, zatrudniając Władysława Pasikowskiego. Zależy nam na tworzeniu dobrego kina.  Co Maria Sadowska mówi o pracy nad filmem? Kochani Chce się podzielić z wami wspaniałą wiadomością !!! Właśnie podpisałam kontrakt na mój kolejny FILM !!! Dzięki producentom Emilowi Stępniowi i Dodzie ,który we mnie uwierzyli i obdarzyli ogromnym zaufaniem , będę mogła wam opowiedzieć niezwykłą historie DZIEWCZYN Z DUBAJU !!!! Przy filmie będę współpracować z Mitją Okornem , który jest...

Trendy 2019 najmodniejsze fryzury na święta i sylwestra /Doda
East News
Newsy
Doda zdradziła, kto wyreżyseruje "Dziewczyny z Dubaju"! To znana wokalistka, która pracowała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem!
Doda zdradziła szczegóły filmu "Dziewczyny z Dubaju"! Pojawiły się pierwsze znane nazwiska. Maria Sadowska i Mitja Okorn będą odpowiedzialni za reżyserię oraz scenariusz.

O tym filmie głośno jest już od dawna! Doda i jej mąż Emil Stępień wyprodukują go na podstawie książki "Dziewczyny z Dubaju". Tematyka produkcji będzie opierać się na seks aferze z udziałem znanych celebrytek, modelek i gwiazd. Piosenkarka nie ukrywała, że ze względu na kontrowersję tematu, wiele osób próbowało zablokować pracę nad tym projektem. Na jakim etapie jest film? Doda oficjalnie ogłosiła, kto został reżyserem i kto odpowiada za scenariusz. To znane nazwiska!  Zobacz także:  Paulina Gałązka odważnie o filmie "Dziewczyny z Dubaju"! Co na to Doda? "Dziewczyny z Dubaju" - reżyseria i scenariusz Film "Dziewczyny z Dubaju" będzie jednym z najbardziej kontrowersyjnych dzieł polskiego kina, ale Doda się tego nie obawia:   Trochę już jestem w show-biznesie, więc znam bezpośrednio koleżanki, które dużo mi na ten temat opowiedzą. Będę miała informacje z pierwszej ręki - zapewniała jakiś czas temu w programie Gala Studio Scenariusz filmu jest już gotowy. Doda zdradziła, że odpowiedzialny za niego jest  Mitja Okorn znany z "Planety Singli" oraz "Listów do M". Natomiast reżyseria została powierzona Marii Sadowskiej  (odpowiedzialnej m. in. za "Sztukę kochania", jednego z filmów Piotra Woźniaka-Staraka). Czekacie na tę premierę?  Zobacz także:  Doda jedzie z mężem do Dubaju! I wcale nie po to, by odpoczywać na plaży... Maria Sadowska wyreżyseruje "Dziewczyny z Dubaju" Mitja Okorn stworzył scenariusz do "Dziewczyn z Dubaju"   

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik