Doda zdradziła pierwsze nazwiska związane z ekranizacją książki "Dziewczyny z Dubaju". Reżyserią kontrowersyjnego obrazu zajmie się Maria Sadowska, która w ostatnich latach współpracowała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Za scenariusz odpowiedzialny jest Mitja Okorn znany z "Listów do M" oraz "Planety Singli". Tylko nam Doda opowiedziała o tym, dlaczego zdecydowała się na tak zaskakującą współpracę.

Reklama

Zobacz także: Doda zdradziła, kto wyreżyseruje "Dziewczyny z Dubaju"! To znana wokalistka, która pracowała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem!

Doda o wyborze Marii Sadowskiej do filmu "Dziewczyny z Dubaju"

"Dziewczyny z Dubaju" sprawią, że zadrży niejedno znane nazwisko. Doda i Emil Stępień nie boją się kontrowersji, dlatego z chęcią podjęli się produkcji filmu o seks aferze, która dotyczy wielu znanych polskich modelek, celebrytek i aktorek. Artystka zdradziła Party.pl, czym kierowała się przy wyborze reżysera oraz scenarzysty tzn. Marii Sadowskiej oraz Mitji Okorna:

Chcielibyśmy, aby sztab twórczy - scenarzysta i reżyser - byli obu płci, by film mógł być dużo bardziej złożony niż gdyby był kręcony jedynie oczami mężczyzny. Poza tym Emil, już przy ostatnim "Pitbullu" pokazał, że stawia na jakość, zatrudniając Władysława Pasikowskiego. Zależy nam na tworzeniu dobrego kina.

Co Maria Sadowska mówi o pracy nad filmem?

Kochani Chce się podzielić z wami wspaniałą wiadomością !!! Właśnie podpisałam kontrakt na mój kolejny FILM !!! Dzięki producentom Emilowi Stępniowi i Dodzie ,który we mnie uwierzyli i obdarzyli ogromnym zaufaniem , będę mogła wam opowiedzieć niezwykłą historie DZIEWCZYN Z DUBAJU !!!! Przy filmie będę współpracować z Mitją Okornem , który jest pomysłodawcą i współautorem doskonałego ,zapierającego dech w piersiach scenariusza !!! Na razie więcej nie mogę wam zdradzić ale czuje ze będzie to niesamowita podróż zarówno na poziomie artystycznym jak i zawodowym ! To będzie wspaniały rok ! - napisała piosenkarka.

Doda jeszcze nie zdradza kto zagra w produkcji, ale gwarantuje, że obsada będzie dużym zaskoczeniem i jeszcze mocniej podgrzeje atmosferę i tak już gorącego tematu:

Zobacz także

Kolejne informacje w swoim czasie, ale mogę zagwarantować, że będzie dużo zaskoczeń i niekonwencjonalnych wyborów - mówi nam Doda.

Zapowiada się naprawdę ciekawie. Kogo z polskich gwiazd chcielibyście zobaczyć w "Dziewczynach z Dubaju"?

Zobacz także: Maria Sadowska wydała oświadczenie w sprawie swojego ojca. "Całe dotychczasowe życie leży w gruzach"

O czym są "Dziewczyny z Dubaju"?

Film "Dziewczyny z Dubaju" oparty będzie na książce Piotra Krysiaka o tym samym tytule. Treść ujawnia kulisy seks afery z 2015 roku, dotyczącej zorganizowanej prostytucji Polek z zamożnymi klientami w Dubaju. Autor opisuje proceder pozyskiwania modelek i celebrytek oraz to jak spędzały czas z klientami jako "luksusowe prostytutki". Znane polskie modelki przebywały na luksusowych jachtach, mieszkały w najdroższych hotelach, bawiły się na plażach Cannes czy Saint-Tropez. Brutalny seks, alkohol i narkotyki były na porządku dziennym, a jednocześnie w grę wchodziły olbrzymie pieniądze.

Trochę już jestem w show-biznesie, więc znam bezpośrednio koleżanki, które dużo mi na ten temat opowiedzą. Będę miała informacje z pierwszej ręki - zapewniała jakiś czas temu Doda w programie Gala Studio

Ten film wywoła burzę!

Doda będzie pracować z Marią Sadowską!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama