Doda, babcia Dody
Instagram

Doda podzieliła się wzruszającym wyznaniem i podjęła ważną decyzję. "Babcia przed śmiercią powiedziała mi..."

Doda, babcia Dody
Instagram

Dwa dni temu Doda podzieliła się z fanami bardzo smutną wiadomością. Gwiazda pożegnała swoją ukochaną babcię, która zmarła w wieku 91 lat. Na swoim profilu na Instagramie Doda napisała wzruszające oświadczenie i postanowiła też w wyjątkowy sposób uczcić pamięć babci

Zobacz: Dramaty Dody! Nie żyje jej ukochana babcia! WZRUSZAJĄCE POŻEGNANIE

Doda, babcia Dody
Instagram

Fani gwiazdy, którzy wspierają ją w tych trudnych chwilach, zastanawiają się jednak zapewne, co się stanie z koncertami Dody. Gwiazda ma zaplanowanych kilka występów - 22 czerwca w Wągrowcu, 23 czerwca w Mstowie, 24 czerwca w Ostrzeszowie, 30 czerwca w Orzyszu. Czy wobec takiej tragedii Doda wciąż będzie występować? Artystka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości w najnowszym wpisie na Instagramie.

 

Babcia przed śmiercią powiedziała mi żebym nie przestawała śpiewać jak odejdzie... wypełniam Jej wole z trudem.Oby ten weekend koncertowy był dla mnie rodzajem terapii ,w której na chwile oderwę się od żalu. Oby nie był smutnym obowiązkiem. Obym dzięki Wam się uśmiechnęła ,być może wtedy zrozumiem Jej słowa... - napisała Doda.

 

Polecamy: Znaleźliśmy archiwalne zdjęcie i nagranie Dody i Emila! Czy już wtedy się kochali? 

Doda, babcia Dody
Instagram

 

Myślicie, że Doda podjęła słuszną decyzję i faktycznie nie powinna rezygnować z występów?

Przeczytaj również: "Nie otaczam się majętnymi ludźmi. To mi nie imponuje" Doda o prezentach ślubnych od rodziny i przyjaciół!

 

Doda spełni ostatnią wolę swojej babci i wciąż będzie występować na scenie

Doda wywiad
Party.pl

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36