Doda odpowiada Dorocie Wróblewskiej

Doda odpowiada Dorocie Wróblewskiej i... wbija szpilę Szulim: "W drugim obozie zawrzało po wyroku"

Doda odpowiada Dorocie Wróblewskiej

Doda odpowiada na ostrą krytykę Doroty Wróblewskiej! Producentka pokazów mody nie zostawiła suchej nitki na artystce, oceniając jej styl jako "wulgarny" i "kiczowaty". Gwiazda szybko odpowiedziała Wróblewskiej, sugerując wszystkim, że jest ona koleżanką Agnieszki Woźniak-Starak i dlatego tak ją oceniła.

 

Doda odpowiada Dorocie Wróblewskiej

Dorota Wróblewska często krytykuje stylizacje gwiazd, uważając się za eksperta modowego. To już kolejny raz, kiedy oceniła stylizację Dody - znów niepochlebnie:

Styl to część naszej osobowości. Nasz wizerunek i zachowanie mówi bardzo dużo o tym kim jesteśmy. Nasz wizerunek to również manipulacja wywarta wrażeniem. Tak jest w przypadku DODY. Trudno określić jest styl, bo głównym celem promocji artystki jest prowokacja. Jak widać cel zamierzony, bo wielu dziennikarzy skupionych jest nie na twórczości tylko na wizerunku. Stylizacje są chaotyczne, wulgarne, kiczowate i tandetne. Markowe rzeczy( jeżeli są markowe) wyglądają na tanie podróbki. Widać, że "styl" przypominający lata osiemdziesiąte, odpowiada piosenkarce i w takim "stylu" czuje się bardzo dobrze. A to jest najważniejsze! Moim zdaniem, twórczość jest adekwatna do "stylu" - napisała Wróblewska.

Zobacz: Proste triki, które ułatwią dobór modnej stylizacji na co dzień

 

Doda odpowiedziała Wróblewskiej w żartobliwym stylu, nawiązując do znajomości Doroty Wróblewskiej z Agnieszką Woźniak-Starak:

Koleżanka Agnieszki atakuje 😂chyba w drugim obozie zawrzało po wyroku ;) przypomnę iż drugi proces szulim -Woźniak -starak przegrała . Az strach pomysleć co bedzie po trzecim ,który toczy sie przeciwko niej . Czy bede wtedy najgorzej ubraną chodząca po tej ziemi osoba ? Hahahaha dołożę wszelkich starań ❤️😘👸🏼Tymczasem przypominam ,ze pierwszy koncert Virgin juz 10 listopada w hard rock cafe .stylizacje sceniczne już czekają w boksach 💪zapraszam do pierwszego rzędu Dorotka - pisze Doda.

Doda od zawsze powtarza, że w show-biznesie obowiązuje złota zasada: "powiedz coś o Dodzie, a trafisz na języki wszystkich". Chyba coś w tym jest.

 

Zobacz: Doda skomentowała wyrok w sprawie pobicia Agnieszki Szulim! Chce teraz sama pozwać dziennikarkę! Za co?

 

Doda odpowiada Dorocie Wróblewskiej!

Doda odpowiada Dorocie Wróblewskiej

 

 

Doda zawsze wygląda seksownie! Ale jej styl budzi sporo emocji.

Doda
ONS

 

Dorota Wróblewska odpowie Dodzie?

Dorota Wróblewska na OFF Fashion Kielce

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04