Doda, mimo trwającego długiego weekendu nie wypoczywa. Trwają prace nad jedną z bardziej wyczekiwanych premier przyszłego roku pt. "Dziewczyny z Dubaju". Dwa dni temu wokalistka, a obecnie także producentka filmowa zdradziła obsadę filmu. Nie brakuje naprawdę dużych nazwisk, jak Jan Englert, Beata Ścibak-Englert, Katarzyna Figura, czy Anna Karczmarczyk.

Na profilu instagramowym Dody można zobaczyć zdjęcia z przymiarek kreacji, najprawdopodobniej właśnie do filmu. Odbywają się one w Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie.

Tak kochani, tak wyglądają przymiarki, możecie mi zazdrościć - śmieje się Doda prezentując poprawki sukni na pięknej modelce.

Przy okazji rozmowy live z naszą dziennikarką, Dorota Rabczewska zdradziła trochę szczegółów tej produkcji. Jak mówi Doda, już niebawem zaczynają się właściwe zdjęcia do filmu. Wcześniej były próby z aktorami. Jako producentk, podpisywała też z nimi umowy.

Czy Doda wystąpi w filmie "Dziewczyny z Dubaju"?

A czy sama nie miała pokusy, by wystapić w filmie? Jak się okazuje była nawet do tego ostro namawiana, nawet przez... własną mamę. Doda śmieje się, że musiała dać odpór tej presji sposobem. Jakim? Zobaczcie nasze wideo.

Film "Dziewczyny z Dubaju"  w reżyserii Marii Sadowskiej ma trafić do kin 22 stycznia 2021 roku. Czekacie?

Doda pokazała na swoim profilu instagramowym jak wyglądają przymiarki do filmu:

Doda pokazała jak wyglądają przymiarki do filmu "Dziewczyny z Dubaju"
Instagram

Doda pokazała jak wyglądają przymiarki do filmu "Dziewczyny z Dubaju"
Instagram

Więcej na temat Doda