Polsat
Wiemy, jaki utwór wykona i co będzie miała na sobie!
1/5
Polsat

Już w piątek rusza tegoroczna edycja SuperHit Festiwal. Do Sopotu zjadą się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej - wśród nich nie może oczywiście zabraknąć Dody

 

Zobacz: Doda zagra główną rolę w komedii, którą sama produkuje?! Znamy prawdę!

 

Wokalistka wybrała już repertuar i kreację, w której pojawi się na scenie. Jesteście ciekawi, na co postawiła? Zobaczcie kolejne slajdy i poznajcie szczegóły jej występu na piątkowym Platynowym Koncercie! 

2/5
Polsat

Doda wykona utwór „Riotka”. Teledysk do tej piosenki był jedną z najgorętszych premier 2014 roku. Doda wystąpiła w nim nago na bujanym koniu. Czym Doda zaskoczy swoich fanów w Operze Leśnej? Czytajcie dalej! 

 

Zobacz także: Doda planuje zrobić sobie przerwę w karierze! Czas na dziecko?

3/5
Polsat


Doda zdradziła Ipli.tv, że kreację uszyje jej Patrycja Kujawa, a buty - Naprawdę będzie to coś oszałamiającego! - zapewnia gwiazda. Ale, o co dokładnie chodzi? Sprawdźcie na kolejnym slajdzie! 

 

Zobacz: "Ja tak nie chcę żyć!" Czy Doda planuje zawiesić karierę? Wiemy, jaka jest prawda!

4/5
Polsat

- Światowy projektant specjalnie zaprojektował na mój występ buty, które będą składały się z 1 000 000 ręcznie przyszywanych koralików . Na scenie pojawi się koń na świetlnych biegunach, którego Polska na scenie jeszcze nie widziała  – mówi Doda. Zapowiada się ŚWIETNIE! 

5/5
Polsat

Doda będzie gwiazdą piątkowego wieczoru w Polsacie. Mamy nadzieję, że będziecie oglądać razem z nami! Już nie możemy się doczekać... :)

 

Zobacz jeszcze:  Tak Doda rozkwita po ślubie! Zobacz, jak prezentowała się podczas konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2018!

Więcej na temat Doda