East News
1/5
East News

 

Doda jest w świetnej formie! Już niebawem piosenkarka będzie pracowała wraz ze swoim mężem nad kolejnym filmem, który może sporo namieszać w polskim show-biznesie. Zanim jednak Doda i Emil Stępień ruszą do Dubaju, można ich spotkać na ważnych galach. Jedną z nich była impreza podsumowująca konkurs Kobieca Marka Roku. Artystka była jedną z wyróżnionych osób. Podczas gali Doda prezentowała się zjawiskowo! Zobaczcie naszą galerię, aby dowiedzieć się, na jaką kreację postawiła tym razem! Zdradzimy też szczegóły jej przemówienia!

 

POLECAMY: Jeszcze rok temu musieli się ukrywać. Dziś Doda i Emil Stępień nie szczędzą sobie czułości nawet na salonach

2/5
East News

 

Dodzie, podczas ważnych wyjść, zawsze towarzyszy jej ukochany mąż. Emil Stępień tym razem również pojawił się u jej boku i oklaskiwał ją najgłośniej z pierwszego rzędu. Doda zadedykowała swojemu mężowi nagrodę "osobowość roku", którą odebrała podczas gali. Piosenkarka wygłosiła przemówienie, w którym zaznaczyła między innymi, że jest dumna z tego, co do tej pory osiągnęła. Doda wyznała także, że już na początku swojej kariery opatentowała swój pseudonim, ponieważ wiedziała, że będzie kimś ważnym w polskim show-biznesie. 

 

 

Zobacz także: Jak Doda płaci wszystkim członkom zespołu? Tego się nie spodziewaliśmy...

3/5
East News

 

Doda zaimponowała wszystkim swoim przemówieniem. Oprócz tego furorę zrobiła także jej kreację od Disquare. Doda wie, jak znaleźć się w centrum zainteresowania. Musimy przyznać, że trudno było oderwać od niej wzrok. Kochamy ten look!

4/5
East News

 

Doda lubi ryzykować nie tylko w życiu prywatnym, ale również jeśli chodzi o modę. Ta sukienka tylko na niej mogła wyglądać tak obłędnie! Zgadzacie się z nami?

 

Zobacz także: WOW! Doda w stylizacji własnego projektu podczas 2. urodzin Hulakula

5/5
East News

 

Piosenkarka jest bardzo dumna z nagrody, którą odebrała. Doda niemal od razu pochwaliła się tym faktem na Instagramie. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuje za nagrodę w kategorii „osobowość roku”🔥przemówienie na moim fejsie 😛

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

Więcej na temat Doda