Samochód Dody

Możesz kupić urodzinowe auto Dody i odbyć przejażdżkę z nią. Co trzeba zrobić? Pomóc pewnemu chłopcu

Samochód Dody

Doda znowu pokazała, że ma ogromne serce. Natychmiast zareagowała na list od fanki, która opisała chorobę genetyczną swojego brata. I mimo, że wcześniej Doda zrobiła głosowanie w śród swoich fanów - na jaki cel charytatywny ma przeznaczyć swój samochód z urodzin (Daewoo Matiz przerobiony na Cheshire Cat z powieści "Alicja w Krainie Czarów" zrobił furorę na jej 33. urodzinach), który został przerobiony na powóz z krainy czarów - natychmiast zmieniła decyzję fanów.

 

Licytacja samochodu Dody

Pieniądze z licytacji miały pójść na Dom Tymczasowy dla Szczeniaków Judyta, a pójdą na chorego Fabianka. O wszystkim poinformowała fanów na swoim Instagramie i dzisiaj razem z rodziną swojej fanki poprosiła, żeby licytować samochód bo Fabiankowi będzie potrzebne to na specjalne leki, które pomogą mu normalnie funkcjonować. 

Zło dobrem zwyciężaj! Wyrosłam już z odpowiadania na zaczepki, więc moją odpowiedzią na ciosy w moim kierunku jest pozytywny gest miłości. W głosowaniu, na który cel charytatywny przekazane zostaną pieniądze z licytacji mojego urodzinowego auta wraz z przejażdżką ze mną, przewagą kilku tysięcy like'ów wygrał Dom Tymczasowy dla Szczeniaków Judyta. Moim marzeniem jednak było pomóc namacalnie choremu człowiekowi. Moja fanka wysłała mi poruszającą historię swojego cierpiącego braciszka. Zawsze mogę liczyć na moich fanów, więc i oni mogą liczyć na mnie. A niech tam! Pomyślałam 😉 żeby nie było, że jestem niesłowna - przekazuje czek na kwotę 10 tysięcy złotych na psiaki z Domu Tymczasowego dla Szczeniaków Judyta, a licytacja auta na rzecz chorego Fabianka Dargiewicza rusza od jutra! Oglądajcie już jutro "Pytanie na Śniadanie" i wspierajcie naszą akcję! Liczymy na Was❤️Buziaki.

W śniadaniówce Doda zachęcała do licytowania, a tata Fabianka powiedział jak kosztowne jest leczenie synka, który ma dwa lata. Fabian nie porusza się sam, nie je sam, musi być pod stała opieką, a ratunkiem są dla niego terapie eksperymentalne. Fanka Dody, a siostra małego napisała do wokalisty i nie spodziewała się, że reakcja Dody będzie natychmiastowa. Zainteresowała się nagłośniła akcje i ma nadzieje, ze samochód zostanie sprzedany za duże pieniądze.

 

Licytować można pod tym linkiem

Będziecie licytować, by pomóc Fabiankowi?

Zobacz także: Doda wystawia swoje auto na licytację! Za ile można je kupić?

Doda świętuje 33. urodziny w "Krainie czarów"
ONS

Licytacja dla Fabianka właśnie ruszyła.

Doda licytacja samochodu dla Fabianka

 

Doda zachęca do pomocy Fabiankowi i jego siostrze.

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47