Już w piątek 19 marca o 20:30 startuje trzecia edycja „Dance Dance Dance” - tanecznego show, który od pierwszej edycji wywołuje ogromne emocje. Jako pierwsi zdradzamy, do czego zatańczą duety w premierowym odcinku.

Reklama

„Dance Dance Dance” - do jakich piosenek zatańczą uczestnicy?

Od kilku tygodni uczestnicy trzeciej edycji „Dance Dance Dance” trenują po kilka godzin każdego dnia, aby w jak najdrobniejszym szczególe odwzorować choreografie z klipów i filmów muzycznych znanych na całym świecie. Pierwszy sprawdzian ich tanecznych umiejętności widzowie będą mogli obejrzeć w piątek 19 marca o 20:30 w TVP2. Jako pierwsi zdradzamy, co zatańczą uczestnicy trzeciej serii show!

Małgorzata Opczewska i Robert El Gendy

Waldemar Kompała / TVP

Prowadzący poranny program „Pytanie na śniadanie” Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy zmierzą się z choreografią z utworu „Take a Chance On Me” z kinowego przeboju „Mamma Mia!”.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny

Waldemar Kompała / TVP

Znani z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zatańczą tango z filmu „Shall We Dance?”, w którym główne role zagrali Jennifer Lopez i Richard Gere.

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak

Waldemar Kompała / TVP

Ulubienica nastolatków Roksana Węgiel razem z przyjaciółką Oliwią Górniak zaprezentują choreografię z klipu „Intoxicated” z repertuaru Martina Solveig & GTA.

Zobacz także

Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka

Waldemar Kompała / TVP

Aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka przez ostatnie tygodnie przygotowywali układ do utworu „Think” Arethy Franklin z gościnnym udziałem Blues Brothers.

Olga Łasak i Paweł Cieślak

Waldemar Kompała / TVP

Znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak, dadzą się ponieść latynoskim rytmom. Duet zatańczy choreografię z jednego z największych hitów Enrique Iglesiasa „Bailamos”.

Ola Nowak i Damian Kordas

Waldemar Kompała / TVP

Influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas przeniosą nas w świat zespołu The Beatles. Para wykona choreografię z utworu „While My Guitar Gently Weeps”.

Jury programu „Dance Dance Dance”

Taneczne poczynania sześciu par biorących udział w trzeciej edycji show TVP2 oceni jury w składzie:

Ida Nowakowska, która ocenia uczestników show od pierwszej edycji show. Jej znajomość sztuki tanecznej i wnikliwe oko nie raz dały się we znaki uczestnikom poprzednich odsłon „Dance Dance Dance”.

Joanna Jędrzejczyk, która zadebiutuje w roli jurorki w trzeciej edycji tanecznego show TVP2. Dzięki dyscyplinie, silnej woli, wytrwałości i sumiennym treningom zdobyła m.in.: trzykrotnie tytuł mistrzyni świata, dwukrotnie tytuł mistrzyni Europy oraz pięciokrotnie tytuł mistrzyni Polski w boksie tajskim. Była pierwszą Polką w UFC, najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie, której została mistrzynią w wadze słomkowej i dzierżyła pas przez ponad dwa lata (2015-2017).

Agustin Egurrola to człowiek, dla którego taniec to życie. Od lat najlepszy i najbardziej rozpoznawalny choreograf w Polsce. Nowy juror jest związany z programem od pierwszej edycji. Agustin Egurrola jest głównym choreografem tanecznego show a jego tancerze z grupy Volt szkolą uczestników i towarzyszą im podczas występów na multimedialnej scenie show.

Mat.prasowe

Taneczny show poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, którzy mieli okazję tańczyć na multimedialnej scenie w poprzedniej edycji. Nowi gospodarze show doskonale wiedzą, jak wiele wysiłku i ciężkiej pracy trzeba włożyć, aby jak najlepiej zaprezentować się na multimedialnej scenie „Dance Dance Dance”.

Oprócz występów w duetach jedna wytypowana osoba z każdej pary zatańczy również solo. Z choreografiami do jakich utworów przyjdzie się im zmierzyć? Odpowiedź już w piątek 19 marca o godzinie 20:30 w TVP2!

Reklama

Materiał powstał z udziałem TVP

Reklama
Reklama
Reklama