Edyta Górniak

Znamy prawdziwy powód rezygnacji Górniak z "Agenta". Fani: "Co za cyrk"

Edyta Górniak

Edyta Górniak w 2. odcinku "Agent-Gwiazdy" zrezygnowała z dalszego udziału w programie. Jej decyzja była wielkim zaskoczeniem dla uczestników. Jednak to nie jedyna gwiazda, która opuściła program. Ze względów zdrowotnych zrezygnowała też Krystyna Czubówna, którą w programie zastąpi Katarzyna Wołejnio. Fani programu bardzo krytycznie ocenili decyzję o powrocie uczestniczki, która odpadła w 1. odcinku, w końcu zdążyli bardzo polubić "Krysię". Najszerzej komentowane jest jednak odejście Górniak! Widzowie "Agenta" tworzą teorie spiskowe, a my znamy prawdziwy powód rezygnacji artystki!

Dlaczego Edyta Górniak odeszła z "Agenta"?

Pod koniec odcinka, kiedy Kinga Rusin sprawdzała testy uczestników, piosenkarka nagle wstała i ze łzami powiedziała, że rezygnuje z programu i prosi, aby wymienić ją na osobę, która miała odpaść w tym odcinku. Prowadząca zgodziła się i niestety widzowie nie dowiedzieli się, kto faktycznie miał opuścić "Agenta". Górniak zapytana o powody swojej decyzji odpowiedziała:

Każdy z nas miał inny cel, przychodząc do tego programu. Ale to co zrobiłam przy pierwszym zadaniu - zmierzyłam się ze sobą, nie potrzebuję sobie nic więcej udowodnić. Nie potrzebuję wygrać tego programu. To nie jest poddanie się. Po prostu nic nie jest w stanie pokonać tego, co przeżyłam, skacząc w przepaść. Mam nadzieję, że Was nie zawiodłam.

Gwiazda zdecydowała się na komentarz wyjaśniający całą sytuację i powiedziała:

To była bardzo trudna decyzja, bo ja się zdążyłam do całej ekipy przywiązać. Nie tylko do uczestników, ale do całej produkcji. Wspólne posiłki, wspólne podróże, wspieraliśmy się nawzajem, dbaliśmy o siebie. Ciężko się rozstać z ludźmi i z tego powodu bardzo żałowałam, natomiast ja zdobyłam to, po co przyszłam do programu i wyjechałam szczęśliwa - powiedziała w rozmowie z TVN gwiazda. 

Okazuje się, że gwiazda w trakcie trwania nagrań do programu miała zaplanowaną już wcześniej trasę koncertową w Polsce. Internauci są oburzeni tą sytuacją i uważają, że wszystko od samego początku było wyreżyserowane. A nazwisko Górniak miało jedynie przyciągnąć widzów przed telewizory! W komentarzach na Facebooku otwarcie piszą:

Co za cyrk. Przecież miała w tym czasie trasę koncertową w Polsce więc to było od początku zaplanowane zagranie!

 

Ona dostała grubą kasę za użyczenie nazwiska 👍miała tylko przyciągnąć widza i wypromować program 🙂 czy ktokolwiek przypuszczał ze Edi wskoczy do oceanu i przepłynie 100 m pod prąd?

Odejście diwy budzi skrajne emocje:

Szopka. Sceny są za szybko przeprowadzane. W tamtych edycjach zadania były dłużej i dokładniej pokazywane . Teraz chaos trochę w odcinkach

Myślę że to od razu było ustawione. Chodziło o jakieś znane nazwiska żeby zrobić reklame i przyciągnąć ludzi.

Edi była targana emocjami jak Konrad Wallenrod.

Inni bardzo żałują, że Edyta zrezygnowała z show - w końcu wzbudzała największe emocje:

Właśnie obejrzałam. Edytka - why? Tylko dla Ciebie oglądałam

Szkoda oglądałam tylko ze względu na Edzie 

Oglądałem dla Krysi i Edyty.. Eh... Teraz już nie ma żadnych gwiazd w tej serii

Zgadzacie się z tymi opiniami? W końcu ta edycja od początku wiążę się z ogromnymi kontrowersjami i budzi skrajne emocje! Nie da się ukryć, że przekłada się to na oglądalność programu. Pozostaje nam czekać na to, czym jeszcze zaskoczy nas produkcja "Agenta"!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jestem bardzo szczęśliwa, że Producenci programu nie poddali się i skutecznie namówili mnie do udziału w tym szalonym programie. To było dla mnie doświadczenie absolutnie niezwykłe. ♥️❗️Poznałam wspaniałe, inspirujące osobowości i poznałam także lepiej własne granice.. Pokonałam największą. Zostając dłużej w programie musiałabym zacząć grać i oszukiwać Współzawodników, których tak polubiłam a tego nie przewidziałam...♥️ Z zapartym tchem będę oglądała dalsze zmagania moich kolegów. Dziękuję z całego Serca za wspaniałą atmosferę podczas realizacji programu. @agentgwiazdytvn @jakevisiontvproduction #edytagorniak

Post udostępniony przez EDYTA GÓRNIAK (@edytagorniak)

 

Edyta Górniak

Edyta Górniak
EastNews

Zobacz takżeEdyta Górniak z płaczem rezygnuje z "Agenta"! Odeszła również inna gwiazda!

Więcej na temat Edyta Górniak Agent Gwiazdy
Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11