Edyta Górniak, Mateusz Zalewski
Instagram
Gwiazda jest już w Polsce!
1/4
Edyta Górniak

 

To była jedna z najbardziej zaskakujących informacji w ciągu ostatnich kilku tygodni! Magazyn "Party" ustalił, że w 4. edycji programu "Agent Gwiazdy" wystąpi... Edyta Górniak! Piosenkarka wyruszyła wraz z innymi uczestnikami na Fuerteventurę. Wśród nich znalazła się między innymi Krystyna Czubówna, Michał Koterski, Viola Kołakowska czy też Andrzej Gołota. Wygląda jednak na to, że Edyta Górniak wróciła już do Polski. Zdradził ją jeden mały szczegół na Instagramie... Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Oto lista uczestników 4. edycji programu "Agent Gwiazdy"!

2/4
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski

 

Edyta Górniak miała być największym zaskoczeniem w programie "Agent Gwiazdy 4". Delikatna i subtelna, za nic nie pasowała do trudnych warunków, jakie panują na planie show TVN-u. Ona jednak zdecydowała się zaryzykować. Ponoć nie spodobało się to jej ukochanemu, Mateuszowi Zalewskiemu. W mediach pojawiła się nawet plotka, że zakochani rozstali się w gniewie. Na razie nie wiadomo, jaka jest prawda. Jedno jest pewne: Edyta Górniak od kilku dni znowu jest w Polsce! Czyżby tak szybko odpadła z "Agenta"? Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
Instagram

 

Edyta Górniak odpadła z "Agent Gwiazdy 4"?

 

Czy wszystko wskazuje na to, że przygoda Edyty Górniak z programem "Agent Gwiazdy" zakończyła się tak szybko? Piosenkarka na swoim Instagramie opublikowała bowiem zdjęcie, pod którym napisała, że nie może się doczekać sobotniego spotkania z fanami podczas koncertu w... Zabrzu!

 

- Dzień Dobry Zabrze 💛🌼😃 Życzę Wam uśmiechniętego dnia, bo.. zobaczymy się już dziś wieczorem♥️❗️ - czytamy na Instagramie gwiazdy.

 

Wcześniej Edyta Górniak zagrała kameralny koncert w Warszawie, podczas gdy inni uczestnicy wciąż walczą na Fuerteventurze. Czyżby program "Agent Gwiazdy 4" okazał się dla niej zbyt dużym wyzwaniem? Okazuje się, że gwiazda miała po prostu przerwę w nagraniach show, o czym producenci wiedzieli wcześniej. 

4/4
Instagram

 

Edyta Górniak pokazała także niepokojące zdjęcie na swoim Instagramie. Podczas jednego z koncertów musiała przyjąć witaminy. Czyżby była wykończona po przygodzie na Wyspach Kanaryjskich? 

Więcej na temat Edyta Górniak Agent Gwiazdy