Nagranie sprzed lat z Edytą Górniak

Koncert #Artyści przeciwko nienawiści zbliża się wielkimi krokami! Na pomysł tego wydarzenia, tuż po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, wpadła Doda. Wiadomo już, że 27 lutego w Łodzi na scenie zaśpiewa ponad 100 artystów, w tym: Justyna Steczkowska, która wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie, Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Maryla Rodowicz, Marina i Dawid Kwiatkowski. Udziału w imprezie odmówiła Edyta Górniak. Artystka na swoim Instagramie wyjaśniła dlaczego.

Zobacz także: Górniak i Chylińska nie chcą wystąpić z Dodą! Katarzyna Nosowska komentuje ich decyzję.

Nie odmówiłam dlatego, że mam do kogoś nienawiść. Nie przemówiło do mnie to, że ktoś w ubikacji, w ręczniku, tuz pokąpieli nagrywa taki filmik (...). Myślę, że gdyby Dorota miała więcej wyczucia i wrażliwości, to trafiłaby do mnie", tłumaczyła na InstaStories Górniak.

Edyta Górniak zarzuciła też Dodzie, że kieruje nią chęć rozgłosu i naprawienia wizerunku, ale dodała, że nie ma do niej żalu o dawne niesnaski. W rozmowie z "Fleszem" osoby z jej managementu zdradziły kolejne powody, dla których artystka odmówiła występu.

Zobacz także: Doda komentuje zachowanie Górniak!

Edycie nie odpowiada też, że nie wie, jak będą wyglądały występy i na jaki cel zostaną przeznaczone pieniądze z koncertu – zdradziła "Fleszowi" osoba z managementu gwiazdy. 

Na odpowiedź Dody nie trzeba było długo czekać!

Doda
Instagram

Co jeszcze na zarzuty Edyty Górniak pod swoim adresem odpowiedziała Doda? Przeczytasz w nowym "Fleszu".

Edyta Górniak nie weźmie udziału w koncercie #Artyści przeciwko nienawiści.

Edyta Górniak sylwester 2018/2019
East News

Doda nie jest zaskoczona odmową Edyty Górniak.

East News

Więcej na temat Doda Edyta Górniak