Doda odpowiada Górniak

TYLKO U NAS! Doda komentuje zachowanie Edyty Górniak

Doda odpowiada Górniak

 

Kilka dni po zabójstwie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza Dorota Rabczewska-Stępień opublikowała na Instagramie apel do polskich wokalistów, aby wspólnie wystąpili na specjalnym koncercie „Artyści przeciw nienawiści”. Wtedy też wyciągnęła rękę do dwóch artystek, z którymi od lat nie ma najlepszych stosunków: Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej. Pierwsza dość bezkompromisowo skrytykowała projekt Dody, druga wręcz przeciwnie - przyjęła zaproszenie do koncertu.

 

Magazyn „Party” spytał Rabczewską, jak jej idą przygotowania i kto ją obecnie najbardziej wspiera. Chcieliśmy też dowiedzieć się, co poczuła, gdy Edyta odmówiła uczestniczenia w tym projekcie.

 

 

- Przede wszystkim to nie jest »koncert Dody i artystów«. Idea jest taka, że robimy to razem. W organizacji bardzo pomagają mi Grzegorz Hyży i jego żona Agnieszka, z kolei Patricia Kazadi obdzwoniła od razu artystów, a Dawid Kwiatkowski zaangażował się w promocję. Dużo osób chce nam pomóc, zgłosili się już ludzie, którzy zajmują się sceną, wizualizacjami i organizacją wielkich festiwali i chcą się w to włączyć za darmo. Bez ich pomocy to przedsięwzięcie kosztowałoby nas dwa razy więcej. Ale najwięcej wsparcia dają mi słowa od ludzi, którzy chcą być pod sceną. Wczoraj wracałam z dziewczyną, która powiedziała zwyczajnie, że ona i jej przyjaciele czekają na ten koncert - powiedziała nam Dorota.

 

ZOBACZ: Górniak i Chylińska nie chcą wystąpić z Dodą. Katarzyna Nosowska skomentowała ich decyzje!

 

A co odpowiedziała na pytanie o Edytę Górniak?

 

- Mam 35 lat, jestem już inną osobą i nie chcę reagować na zaczepki jak dekadę temu. Z szacunku do ludzi, którzy czekają z nadzieją na ten koncert, i ponad 100 artystów, którzy go wspierają, nie powiem nic - stwierdziła Doda.

 

 

Dorota jednocześnie ma poczucie, że lepiej próbować coś zrobić, niż nie robić nic.

 

 

- Aby zło triumfowało, wystarczy, żeby człowiek nic nie zrobił- powiedział irlandzki filozof Edmund Burke. Kropka - zakończyła swoją wypowiedź artystka.

 

Popieracie inicjatywę Dody? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

 

Doda od zawsze lubi pomagać innym ludziom

East News

 

Jej serce zawsze jest blisko osób potrzebujących.

Doda Jerzy Owsiak
ONS.pl

Więcej na temat Doda Edyta Górniak
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09