ONS

Nie od dziś wiadomo, że projektant Dawid Woliński bardzo aktywnie działa na swoim profilu na facebooku. Pyta fanów o to, jak ma się ubrać, co zjeść czy gdzie spędzić wolny czas. Ostatnio na swojej ścianie Dawid dodał post o następującej treści:

- Uważacie ,ze to normalne? ...a dla mnie- bomba. ma na sobie wszelkie najnowsze, a nie lansowane przez polskie "salony", trendy. jest "be", bo nie chce wygladac jak te celebryckie klony debilnie wyginajace sie na ściankach? nie chce być jak kolejny identyczny klon celebrycki rodem z filmu "Żony ze Stepford" i do tego na kwasie? Zgadnijcie kto to powiedział ? Fajnie?


Fani od razu zorientowali się, że chodzi o wypowiedź Karoliny Korwin-Piotrowskiej na temat stroju Toli Szlagowskiej, w którym piosenkarka wystąpiła na pokazie Toni & Guy. Jedna z osób biorących udział w dyskusji na temat postu projektanta napisała:

- Beznadziejna zaczepka. Dlaczego projektant mody zachowuje się jak 6 letnia dziewczynka i ośmiesza się komentując opinie swojej "koleżanki" z programu?


Co na to Dawid?

- Na swoim fejsie możesz pisać tylko nadzieje texty a to Moj wall i mogę pytać o co chce... ale widać masz spore doświadczenie z 6 letnimi dziewczynkami...skoro tak mówisz ;-)


To jest fan page Dawida, ale czy wszyscy musimy czytać kolejne "dowcipne" komentarze z podtekstem seksualnym? W "Woli&Tysio" mamy ich przecież pod dostatkiem. W tym przypadku, od dostatku boli głowa...