Dawid Kwiatkowski
ONS.pl
1/4
Dawid Kwiatkowski
ONS.pl

 

Dawid Kwiatkowski to od wielu lat jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Wokalista ma tysiące fanów, którzy go uwielbiają. Niestety okazuje się, że blisko 4 lata temu wydarzyło się coś, przez co Dawid Kwiatkowski chciał zrezygnować ze swojej kariery. Artysta w najnowszym wywiadzie opowiedział o szokującej sytuacji sprzed lat, po której chciał zerwać z show-biznesem. 

Dlaczego Dawid Kwiatkowski chciał zrezygnować z kariery i jak radzi sobie z tak wielką popularnością? Zobaczcie, co powiedział w najnowszym wywiadzie!

 

Zobacz także: "Było ekstremalnie" Dawid Kwiatkowski i jego mama wzięli udział w nowym programie TVN! Jak wspomina wspólną przygodę?

2/4
Dawid Kwiatkowski w Dzień Dobry TVN
EastNews

 

Dawid Kwiatkowski w programie "Gala Studio" opowiedział o zaskakującej sytuacji sprzed lat, przez którą chciał zrezygnować ze swojej kariery. Wokalista przyznaje, że nie chce, żeby jego fani go śledzili i czekali na niego pod domem. Niestety, w przeszłości wydarzyło się coś, co zszokowało muzyka... jego fanki przekroczyły wszystkie granice.

Kiedyś obudziłem się nad ranem w hotelu w pokoju i nade mną stało pięć fanek. Tam była jakaś impreza, chyba urodziny. Zostałem obudzony. Nade mną były flaszki i fajerwerki, dosłownie... Byłem tak wkurzony, a z drugiej strony nie mogłem w to uwierzyć! Do tego były ze mną robione zdjęcia, jak spałem... Zeschizowałem. Przez dwa tygodnie byłem zdania, że kończę karierę. Nie chciałem z show-biznesem mieć nic wspólnego - zdradził w programie "Gala Studio". 

Co jeszcze powiedział Dawid Kwiatkowski? Jak radzi sobie z popularnością? 

 

Zobacz także: 8 sposobów na to jak sobie poradzić ze stresem

3/4
Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski w najnowszym wywiadzie nie ukrywa, że poznał cienie i blaski show-biznesu, ale żeby nie zwariować postanowił skorzystać z pomocy psychologa. Dlaczego zdecydował się na taki krok? 

To niby nie jest taki show-biznes jaki widzimy za oceanem, ale to jest show-biznes. To są pieniądze, sława, blichtr, pozytywne na okładce rzeczy, ale to też narkotyki, alkohol, kłamstwo, zawiść i żeby nie zwariować musiałem o to zadbać. Ja się tego nie wstydzę, ja chodzę do psychologa - przyznał w programie "Gala Studio". Idę sobie tam raz na tydzień, porozmawiam. Mówię "pan mnie pilnuje, żebym ja nie zwariował w tym wszystkim". 

Wokalista przyznał również, że nie żałuje, że został muzykiem, dzięki czemu ma tak wielu wspaniałych fanów. 

4/4
East News

Artysta przyznał również, że od zawsze marzył o tym, żeby być muzykiem. Jak wiemy, marzenia Dawida spełniły się już dawno. Tak wspaniałej kariery i oddanych fanów może pozazdrościć mu wiele innych gwiazd! 

 

Zobacz także: Dobre nawyki i otwartość na doświadczenia – tak się osiąga sukces

Więcej na temat Dawid Kwiatkowski