Dariusz Michalczewski w teledysku "No Mercy"
AKPA

Dariusz Michalczewski w nowym show Polsatu?! Będzie oceniał dzieci!

Dariusz Michalczewski w teledysku "No Mercy"
AKPA

Tego chyba nie spodziewałby się nikt. Dariusz Michalczewski, jeden z najbardziej znanych polskich pięściarzy, ma szansę się pokazać w zupełnie innej roli. Jak udało się nam ustalić, Tygrys dostał propozycję zostania jurorem w nowym dziecięcym show Polsatu „Super Dzieciak"!

Jak już pisaliśmy, taką samą propozycję dostał też Dawid Kwiatkowski!


Czemu akurat Dariusz Michalczewski jest typowany na jurora? Być może dlatego, że w nowym talent show będą poszukiwane nie tylko dzieci, które śpiewają czy mają zdolności artystyczne, ale też utalentowane w sporcie.

Dariusz Michalczewski jurorem w show Polsatu „Super Dzieciak”

W show mogą wziąć udział dzieci od 4 do 16 roku życia. Przed jury będą prezentować talenty wokalne, taneczne czy naukowe, a także sportowe.

Dariusz Michalczewski od lat wspiera utalentowaną w boksie młodzież z małych miast. Jest założycielem Fundacji Równe Szanse, a także fundatorem stypendiów dla młodych bokserskich talentów.

Pięściarz sam ma czwórkę dzieci. Dwóch dorosłych synów z pierwszego małżeństwa, a także pięcioletniego synka Dariusza juniora i trzymiesięczną córeczkę Nelę ze związku z trzecią żoną Barbarą Imos. Czytaj także: Kryzys w związku Dariusza Michalczewskiego i Barbary Imos.

Zobacz: Katarzyna Ankudowicz i Łozo razem? To dopiero niespodzianka!


Myślicie, że bokser sprawdzi się jako juror oceniający dzieci?

Dariusz Michalczewski na IV Międzynarodowym Festiwalu Talentów Cyrku Korona


Dariusz Michalczewski z żoną na pokazie La Mania wiosna lato 2014


Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59