Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Dariusz K. w izolatce
ONS
Newsy

Dariusz K. nie jest anonimowy w areszcie. Wypowiadają się o nim rodziny więźniów

Muzyk trafił do aresztu na 3 miesiące

Dwa tygodnie temu doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym kierujący pojazdem Dariusz K. śmiertelnie potrącił przechodzącą przez pasy 63-letnią kobietę na jednej z warszawskich ulic. Były mąż Edyty Górniak aktualnie przebywa w areszcie i przygotowuje się do rozprawy - jego obrońcy wybrali już dla niego linię obrony. Przypomnijmy: Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony 

Muzyk już teraz może liczyć na specjalne traktowanie - jak podaje Super Express, przebywa on w kilkumetrowej, jednoosobowej celi. Celebryta trafił do aresztu na Służewcu, odizolowany od reszty więźniów. Nie oznacza to jednak, że jest tam anonimowy - kobiety, które przychodzą w odwiedziny do swoich bliskich przebywających w areszcie, wciąż o nim słyszą.
 

Mój syn trochę mi opowiadał o Darku. Siedzi odizolowany. Później mają go przenieść do kilkuosobowej celi - przyznaje matka jednego z osadzonych cytowana przez tabloid.
 

Iza Adamczyk, partnerka Darka wciąż chce odwiedzić go w więzieniu, ale podobnie jak inne kobiety, ona też musi przestrzegać surowych procedur. Żona jednego z więźniów opowiada o sytuacji, która miała miejsce przed aresztem.
 

Chciała go odwiedzić w ubiegłym tygodniu. Przed aresztem wpadła w histerię. Płakała, krzyczała i omal nie zemdlała. Ze łzami w oczach prosiła strażników, żeby ją wpuścili. Nie chcieli się jednak na to zgodzić, bo zgodnie z regulaminem może go odwiedzić tylko w poniedziałki - mówi żona jednego z więźniów. 
 

Współczujecie im?

Zobacz: Dariusz K. zniszczył plany ślubne swojej ukochanej. Pojawiła się nadzieja 

Dramat ukochanej Dariusza K.:

Wizyta ukochanej u Dariusza K. w areszcie
ONS
Newsy
Narzeczona odwiedziła Darka K. w areszcie. Nie wszystko poszło po ich myśli
Jak wyglądało ich spotkanie?

Dariusz K. od kilku tygodni przebywa w areszcie. Na wniosek prokuratory celebryta został tam umieszczony na trzy miesiące. Grozi mu nawet do 12 lat więzienia, ale jego obrońcy już pracują nad tym, aby zarówno prawdopodobna kara, jak i areszt, uległy zdecydowanemu złagodzeniu. Przypomnijmy: Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony Całą sytuację mocno przeżywa jego narzeczona, Izabela . Para miała się niebawem pobrać, wiodła też do tej pory bardzo luksusowe życie. Jak donosi "Super Express", ukochana odwiedziła wczoraj Darka w areszcie, ale wizyta nie do końca poszła po ich myśli. Izabela nie mogła powstrzymać łez i była roztrzęsiona, ponadto nie przekazano podejrzanemu żadnej paczki. Zasady w areszcie są niezwykle restrykcyjne i dotyczą nawet ubioru.   Tymczasowo aresztowani w Areszcie Śledczym w Warszawie-Służewcu korzystają z bielizny (do 5 sztuk) oraz odzieży własnej (koszula, sweter lub bluza, spodnie) w ilości 2 zmian stosownych do pory roku. Osadzony prania odzieży własnej dokonuje samodzielnie w celi mieszkalnej; w tutejszym areszcie nie ma pralni do użytku osadzonych - komentuje dla "Super Expressu" Aneta Maicka , z-ca kierownika Działu Penitencjarnego Aresztu Śledczego na Służewcu. Tabloid z satysfakcją podkreśla też, że Dariusz K. będzie musiał pożegnać się z drogimi ubraniami m.in. od Dolce & Gabbana, które miał na sobie w momencie zatrzymania. Zobacz: Dariusz K. nie jest anonimowy w areszcie. Wypowiadają się o nim rodziny więźniów Dariusz K. w kajdankach przed prokuraturą:

Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS
Newsy
Kochanka Darka K. cierpi nie tylko psychicznie: Przy nim nie musiała martwić się o...
Głos zabrał detektyw

Choć od tragicznego w skutkach wypadku Dariusza K . minęło już kilka tygodni, temat wciąż pozostaje jednym z najczęściej komentowanych w kolorowej prasie. Były partner Edyty Górniak , który śmiertelnie potrącił przechodzącą przez pasy 63-letnią kobietę, wciąż przebywa w areszcie, gdzie oczekuje na rozprawę. Celebryta nie może się tam czuć anonimowy, o czym świadczą wypowiedzi rodziny więźniów. Przypomnijmy: Dariusz K. nie jest anonimowy w areszcie. Wypowiadają się o nim rodziny więźniów   W kontekście Dariusza K. sporo mówi się także o jego ukochanej, Izie Adamczyk z którą planował wziąć ślub. Kobieta źle znosi rozstanie z partnerem, co potwierdzają znajomi pary w rozmowie z "Party".   Iza całymi dniami płacze. Prawie nie wychodzi z domu. Zgłosiła się nawet do psychologa. (...) Nie wie, jak uda jej się związać koniec z końcem. Przy Darku nie musiała martwić się o pieniądze. To on utrzymywał rodzinę - czytamy.   Rodzina aresztowanego zadbała o to, żeby jak najszybciej wyszedł on na wolność oraz otrzymał jak najmniejszy wyrok. Zatrudniony został drogi detektyw, który ma w tym pomóc.    Najpierw musimy podjąć starania o uchylenie aresztu. Trzeba mieć na uwadze, że Dariusz K. prowadzi ustabilizowany tryb życia, wychowuje trójkę dzieci, prowadzi firmę w Warszawie i jest osobą powszechnie znaną. W tych realiach bez wątpienia nie będzie podejmował prób ucieczki czy ukrywania się - mówi mec. Marcin Kondracki    O tym czy będzie to skuteczna linia obrony przekonamy się wkrótce. Zobacz: Dariusz K. zniszczył plany ślubne ukochanej. Nie wszystko jednak stracone   W takich luksusach mieszkał Dariusz K.:

Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS
Newsy
Darek K. zniszczył plany ślubne swojej ukochanej. Nie wszystko jednak stracone
To może być nietypowa uroczystość

Wciąż głośno jest o tragicznym wypadku sprzed dwóch tygodni, który spowodował Dariusz K. , były mąż Edyty Górniak. Mężczyzna jadąc po jednej z warszawskich dzielnic, śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę na przejściu dla pieszych. Muzyk aktualnie przebywa w areszcie, a jego prawnicy wybrali już dla niego linię obrony. Przypomnijmy: Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony Wydarzenia sprzed kilkunastu dni to tragedia nie tylko dla rodziny zmarłej, ale również dla ukochanej Darka, Izabeli Adamczyk . Kobiecie ciężko pogodzić się z tym, że jej partner z którym ma dziecko jest w areszcie. Poznali się ponad dwa lata temu i dziś nie wyobrażają sobie bez siebie życia. Jak podaje Super Express, w sierpniu miał się odbyć ich ślub. Para planowała, że będzie to romantyczne wydarzenie, choć jak już wiemy - takie z pewnością nie będzie. Być może zdecydują się na ślub w areszcie, ponieważ  prawo dopuszcza taką ewentualność.   Oczywiście można wziąć ślub w areszcie. Nie ma ku temu przeciwskazań. Ślubu cywilnego udziela urzędnik z USC, który stawia się w tym celu w areszcie. - mówi tabloidowi rzecznik dyrektora generalnego Służby Więziennej ppłk Jarosław Góra.   Para po całej uroczystości może liczyć na godzinę intymności.  Zobacz: Kochanka Darka K. pierwszy raz o wypadku. Jak czuje się jej ukochany?   Dramat ukochanej Darka K. Pod sąd przyjechało pogotowie:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner