Daniel Craig napije się polskiej wódki
ONS

Wstrząśnięte, nie zmieszane... Nowy James Bond wypije POLSKI ALKOHOL

Daniel Craig napije się polskiej wódki
ONS

Całkiem niedawno pojawiła się informacja na temat powstania kolejnej części filmu o przygodach Jamesa Bonda, co ucieszyło wszystkich fanów serii. Producenci uchylili rąbka tajemnicy i zdradzili tytuł kolejnego filmu z Davidem Craigem w roli głównej, "Spectre". Premiera przewidziana jest na październik 2015. Znane są także pozostałe gwiazdy, które pojawią się w produkcji. Zobacz: Nowy film o Jamesie Bondzie ma już tytuł. Obsada gwiazdorska też robi wrażenie

Na ekranie zobaczymy przepiękną Monikę Belluci i Christophera Waltza. Ponadto Bond będzie poruszał się jak zawsze luksusowym i efektownym autem, tym razem będzie to model Aston Martin DB10. Drink, który popija James, czyli wódka z martini to jeden ze stałych elementów produkcji, więc nie może go zabraknąć i tym razem.

Co ciekawe, Craig będzie popijał zbożową wódkę Belvedere, która produkowana jest w Żyrardowie pod Warszawą i należy do znanego koncernu Louis Vuitton Moet Hennessy. Z tej okazji stworzono dwa rodzaje limitowanych butelek o pojemności 1,75 ml.

Zobacz: Przystojny syn Pierce''a Brosnana został twarzą YSL!
 
 

Olga Kurylenko była kiedyś dziewczyną Bonda:

Więcej na temat Daniel Craig James Bond Spectre
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58