Dakota Johnson w Los Angeles Dakota Johnson na ulicach Los Angeles Dakota Johnson na ulicach Los Angeles Dakota Johnson w obcisłych dżinsach na ulicach Los Angeles
Dakota Johnson w Los Angeles
East News
Teraz już wszystko jasne!
1/4
Dakota Johnson w Los Angeles
East News

Dakota Johnson jest w ciąży? Od kilku miesięcy taka plotka krąży w amerykańskich mediach. Jeszcze przed premierą "Nowe oblicze Greya" mówiło się, że aktorka i jej nowy ukochany - Chris Martin, będą mieli dziecko. Para spotyka się już od ponad roku i według zagranicznych mediów to poważny związek. Oni jednak niechętnie pokazują się razem, uciekają przed paparazzi, dlatego w mediach próżno szukać ich wspólnych, romantycznych zdjęć. Czy jednak to prawda, że wkrótce zostaną rodzicami? Zobaczcie najnowsze zdjęcia Dakoty!

Zobacz: Czy Dakota Johnson będzie szczęśliwa z Chrisem Martinem? Wielu uważa, że ten związek nie ma szans

2/4
Dakota Johnson na ulicach Los Angeles
East News

Dakota Johnson spotyka się z Chrisem już od 2017 roku. Media po raz pierwszy napisały o ich związku w listopadzie, po tym jak zostali przyłapani razem na wakacjach w Izraelu. Od tamtego czasu tworzą udany związek, ale ukrywają go przed mediami. Jakiś czas temu pojawiła się też plotka, że Dakota i Chris będą mieli dziecko. Ta informacja nie sprawdziła się, bo patrząc na nowe zdjęcia Dakoty dochodzimy do wniosku, że zamiast przytyć, schudła!

3/4
Dakota Johnson na ulicach Los Angeles
East News

Największą popularność Dakocie Johnson przyniósł film "50 twarzy Greya". Po premierze ostatniej części filmu "Nowe oblicze Greya", Dakota dostała dużo nowych propozycji filmowych. W tym roku pojawią się z nią takie filmy jak: "Źle się dzieje w El Royale" czy "Suspiria". 

4/4
Dakota Johnson w obcisłych dżinsach na ulicach Los Angeles
East News

Dakota jest teraz jedną z najpopularniejszych aktorek Hollywood, ale niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym i ukrywa swój związek. Nawet jeśli w najbliższej przyszłości zdecyduje się na dziecko, zapewne szybko się o tym nie dowiemy...

Więcej na temat Chris Martin Dakota Johnson