Chris Martin i Dakota Johnson są parą Chris Martin i Dakota Johnson w barze Dakota Johnson w sukience Cushnie et Ochs i Jamie Dornan w klasycznym garniturze Nowe oblicze Greya - Dakota Johnson na planie filmu Nowe oblicze Greya
Chris Martin i Dakota Johnson są parą
East News
Szczegóły nowego związku Dakoty.
1/4
Chris Martin i Dakota Johnson są parą
East News

 

 

Gwiazda filmów o Greyu, Dakota Johnson, zakochała się w Chrisie Martinie. Mało kto jednak sądzi, że będzie to historia z happy endem. Dlaczego? Najpierw Buenos Aires, a kilka dni później Tel Awiw. To właśnie w tych dwóch miastach gościła jesienią zeszłego roku gwiazda ekranizacji powieści o Christianie Greyu Dakota Johnson (28). I pewnie nie byłoby w tym nic specjalnie sensacyjnego, gdyby nie fakt, że jej obecność w obu tych miejscach zbiegła się z pobytem tam lidera grupy Coldplay, Chrisa Martina. W Argentynie dawał on koncert ze swoim zespołem, a do Izraela przyleciał na występ legendarnego Nicka Cave’a. Gdy ktoś wrzucił do sieci zdjęcie aktorki, przytulającej się czule do rockmana w knajpce w miejscowości Herclijja (należącej do dystryktu Tel Awiwu), wszystko stało się jasne. Tych dwoje ma romans! Szybko przypomniano sobie, że para była już wcześniej widziana w jednym z sushi-barów w Los Angeles. Wtedy jednak wydawało się to zwykłym towarzyskim spotkaniem, dziś wiadomo, że była to jedna z ich pierwszych randek.

 

Z dnia na dzień traktują się coraz poważniej - zdradzili magazynowi „People” znajomi pary.

 

W połowie stycznia tego roku Dakota i Chris wybrali się do Malibu. Najpierw przytuleni spacerowali po plaży, a wieczorem wspólnie ze znajomymi bawili się w jednym z lokalnych klubów.

 

Przez cały czas nie szczędzili sobie czułości - twierdzili świadkowie

 

Czyżby Dakota, po dwóch latach od rozstania z innym rockmanem, Matthew Hittem, liderem formacji Drowners, znów uwierzyła w miłość? I to, zdaniem wielu osób, mocno ryzykowną?

 

Zobacz także: Dakota Johnson faktycznie jest w ciąży i stara się ukrywać brzuszek?! Te ZDJĘCIA zdradzają, jak jest naprawdę!

2/4
Chris Martin i Dakota Johnson w barze
Twitter

 

Nowy ukochany Dakoty jest od niej starszy o dwanaście lat, ma dwoje nastoletnich dzieci i… słabość do hollywoodzkich piękności. Przez trzynaście lat był mężem Gwyneth Paltrow. Rozwiedli się w 2016 roku. Od tego czasu muzyk randkował już z Jennifer Lawrence i znaną z filmu „Mumia” Annabelle Wallis. A do tego wszystkiego ma ugruntowaną opinię Piotrusia Pana, co czyni go dość marnym materiałem na poważnego partnera. Dakocie zdaje się to jednak nie przeszkadzać. Podobnie jak jej rodzinie. Don Johnson, ojciec gwiazdy, spytany przez dziennikarzy, co sądzi o nowym związku swojej córki, odpowiedział:

 

To już duża dziewczynka i na pewno sobie poradzi. Tak jak poprzednim razem.

 

Co miał na myśli? Ostatni związek Dakoty uchodził za wyjątkowo burzliwy. W ciągu dwóch lat znajomości Johnson i Hitt rozstawali się i schodzili kilka razy. Ostatecznie nie zdołali pokonać problemu, jakim były odległość i brak czasu dla siebie. Matthew wiecznie koncertował ze swoją grupą, Dakota zajęta była kręceniem zdjęć do „Greya”. Plotki o tym, że poróżnił ich właśnie ten film, w którym aktorka wzięła udział w bardzo odważnych scenach erotycznych, nigdy się nie potwierdziły. A sama Johnson zdementowała je w programie Ellen DeGeneres. Zwierzyła się w nim też z tego, że jako nastolatka nie miała żadnych przygód miłosnych i zawsze stawiała na długoterminowe relacje. Podkreśliła także, że teraz, gdy jest na świeczniku, chce jak najbardziej chronić swoje życie prywatne. I słowa dotrzymała! Po premierze „50 twarzy Greya” Johnson zamknęła swoje konta na Facebooku i Instagramie. Nie chwali się, co je, co nosi, gdzie i z kim bywa. W przeciwieństwie do większości gwiazd, które dzisiaj już nie potrafią żyć bez mediów społecznościowych, Dakota postawiła na tajemniczość.

 

Zobacz: Uwaga, spoilery! Miażdżące recenzje "Nowego oblicza Greya": "Jest zwyczajnie nudno!"

 

3/4
Dakota Johnson w sukience Cushnie et Ochs i Jamie Dornan w klasycznym garniturze
Instagram

 

Dyskrecji nauczyło Dakotę życie w rodzinie, w której wszyscy byli lub są aktorami. Jej babcia, Tippi Hedren, grała u Alfreda Hitchcocka, m.in. w kultowych „Ptakach”. Jej rodzice, Melanie Griffith i Don Johnson, w latach 80. należeli do pierwszej ligi Hollywood i zawsze byli na celowniku paparazzi i mediów. Oboje niezbyt dobrze radzili sobie z ciężarem sławy i przez lata zmagali się z nałogami. Nastoletnia Dakota, będąc córką osób uzależnionych, musiała uczęszczać na terapię DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików). Kiedyś w jednym z wywiadów, pytana o dorastanie w Hollywood pod opieką sławnych rodziców, odpowiedziała:

 

Doświadczyłam wielu rzeczy, jakich inne dzieci nigdy nie doświadczą. Bywały bardzo trudne momenty, ale każdy z nich sprawiał, że stawałam się coraz silniejsza.

 

Johnson jako jedna z pierwszych włączyła się w ruch Time’s Up, mający walczyć z wykorzystywaniem kobiet w Hollywood. Być może powodem zaangażowania się Dakoty w tę akcję było wyznanie jej babci, że była ona molestowana przez Hitchcocka, który – gdy wreszcie zerwała z nim kontrakt – zrujnował jej karierę.

 

Zobacz: Jamie Dornan miał problemy z rozbieranymi scenami! Pomogła mu Dakota! "Szybciej mnie tego nauczyła niż reżyser". Czego?

 

4/4
Nowe oblicze Greya - Dakota Johnson na planie filmu Nowe oblicze Greya
East News

 

Teraz, gdy Dakota spotyka się z Chrisem Martinem, jednym z najpopularniejszych współczesnych rockmanów, zainteresowanie nią może jeszcze wzrosnąć. Ma jednak trudne zadanie: musi okiełznać mężczyznę, któremu zasłużenie przypięto łatkę lowelasa. W końcu po rozwodzie z Gwyneth Paltrow Martin sam przyznał, że winą za rozpad małżeństwa można obarczyć tylko jego (jak pisała prasa, zdradził żonę).

 

Byłem kompletnie niewrażliwy na potrzeby innych. Nie zdałem egzaminu z bycia dorosłym w związku - mówił w wywiadzie dla BBC.

 

Przyznał się też do tego, że rozwód przypłacił depresją. Wydał wtedy terapeutyczną dla siebie płytę „Ghost Stories”. Ciekawe, czy dzisiaj jest już gotowy na długoterminową relację. O tym Dakota przekona się już niebawem… 

 

Więcej na temat Chris Martin Dakota Johnson