Dakota Johnson Dakota Johnson Dakota Johnson Dakota Johnson Dakota Johnson
Dakota Johnson
East News
Spójrzcie!
1/5
Dakota Johnson
East News

Rzekoma ciąża Dakoty Johnson spędza sen z powiek fanom gwiazdy " Nowego oblicza Greya" od niemal miesiąca. Po raz pierwszy informację o tym, że Dakota Johnson spodziewa się dziecka podał amerykański magazyn "Heat", powołując się na swoje źródło. Aktorka związana jest z Chrisem Martinem, byłym mężem Gwyneth Paltrow. Odkąd świat obiegła ta radosna nowina, wielbiciele Dakoty z niecierpliwością czekają na kolejne zdjęcia gwiazdy, by... wypatrywać powiększającego się brzuszka. Do tej pory takowy się nie pojawił.

 

Zobacz też: Wszyscy patrzyli tylko na jej BRZUCH! Czy Dakota Johnson jest w ciąży?

 

Czy najnowsze zdjęcia Dakoty Johnson w obcisłych spodniach z podwyższoną talią, zdradzają coś nowego? Zobaczcie na kolejnych stronach!

 

Polecamy: Ciąża po 35. roku życia musi być szczególnie nadzorowana

2/5
Dakota Johnson
East News

Dakota Johnson została przyłapana przez paparazzi w czasie przechadzki z psem. Choć aktorka próbowała ukryć swoją tożsamość pod dużymi, ciemnymi okularami, to jej się nie udało. ;) Uwagę przykuły spodnie. Gwiazda miała sobie bardzo dopasowany model dżinsów z podwyższonym stanem, mocne opinającym okolice brzucha i talii.

3/5
Dakota Johnson
East News

Spodnie zdradziły, że... o rosnącym brzuszku nie może być mowy! Dakota Johnson nadal ma idealną figurę, którą fani doskonale pamiętają z filmów o Anie Steel i Christianie Greyu.

4/5
Dakota Johnson
East News

Nic nie wskazuje na to, by Dakota Johnson była w ciąży. Okazuje się, że rewelacje amerykańskiego magazynu najprawdopodobniej można już włożyć między bajki.

5/5
Dakota Johnson
East News

No cóż... na Dakota na razie raczej nie pójdzie w ślady swojej filmowej bohaterki. ;) 

Więcej na temat Dakota Johnson