Dakota Johnson
East News

28-letnia Dakota Johnson, gwiazda „50 twarzy Greya” jest w ciąży i spodziewa się dziecka?! Zagraniczne media nie mają wątpliwości! Jak informuje magazyn „Heat” aktorka jest w ciąży z Chrisem Martinem, byłym mężem Gwyneth Paltrow!

 

Zobacz: Kiedy Grey po raz pierwszy pocałował Anę? Sprawdź, jak dużo wiesz na temat "50 twarzy Greya" QUIZ

 

Dakota Johnson jest w ciąży?

Dakota Johnson przez długi czas była związana z modelem Matthewem Hittem. Jakiś czas temu para się rozstała, a hollywoodzką aktorkę zaczęto podejrzewać o liczne romanse, m.in. z Johnem Hammem z „Mad Mena”. Ostatnio jednak skupiono się na jej relacji z Chrisem Martinem, byłym mężem Gwyneth Paltrow i ojcem 13-letniej Apple oraz 11-letniego Mosesa.

Do sieci trafia coraz więcej zdjęć pary i nikt już nie ma wątpliwości, że Dakotę i Chrisa łączy coś więcej niż przyjaźń. Teraz z kolei mówi się już o ciąży! 

Ona stara się ukrywać brzuszek jak tylko może, ale widać po niej, że wygląda nieco inaczej niż wcześniej i promienieje - zdradził informator magazynu „Heat”.

Myślicie, że Dakota Johnson faktycznie spodziewa się pierwszego dziecka?

 

Polecamy: Istnieje prawdziwy Christian Grey, Dornan przed premierą podglądał inną parę, naga Dakota - 7 faktów na temat "50 twarzy Greya" i "Ciemniejsza strona Greya"

 

Przeczytaj też: "Nowe oblicze Greya": od szarej studentki po ponętną kusicielkę – zobaczcie jak zmieniał się styl Anastasii Steele

 

Na ostatnich fotografiach Dakoty nie ma śladu ciążowego brzuszka...

Dakota Johnson
ONS

 

Myślicie, że aktorka faktycznie zostanie mamą?

Dakota Johnson
East News

Więcej na temat 50 twarzy Greya Dakota Johnson