Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia
Instagram/queen_of_life_77

Dagmara z "Królowych życia" o wynikach testów na koronawirusa! "Co ta za Królowa bez korony?"

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia
Instagram/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska, jedna z największych gwiazd popularnego programu TTV „Królowe życia”, poinformowała o wyniku swojego testu na koronawirusa. Wykonała go wraz z synem, 19-letnim Conanem, który występuję z nią w show. Jaki wynik testu otrzymała gwiazda?

Testy na koronawirusa na początku pandemii można było wykonać tylko w określonych przypadkach - ze skierowaniem od lekarza. Dziś może go zrobić praktycznie każdy, jednak komercyjnie. Dagmara Kazimierska postanowiła skorzystać z tej możliwości, bo - jak mówiła - chciała mieć pewność, że jest zdrowa. 

Co jej wyszło? Zobaczcie, co sama napisała.

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" w maseczce na lotnisku! Bagatelizuje zagrożenie koronawirusem? 

Dagmara z "Królowych życia" o wyniku testu na koronawirusa

Najpierw Dagmara pokazała na swoich InstaStories jak wygląda test na obecność koronawirusa. Razem z gwiazdą "Królowych życia" badaniu poddał się także jej syn. Jak informuje fakt.pl, oboje skorzystali z badań komercyjnych, ich koszt to 550 zł od osoby.

Według portalu, próbki Dagmary i Conana zostały pobrane w mobilnym puncie na parkingu stadionu we Wrocławiu. Nie musieli nawet wysiadać z samochodu.

"Samo pobranie trwa kilkanaście sekund, nie jest bolesne, następuje przy użyciu specjalnej żelowej wymazówki, którą z nosa lub gardła pobiera się znajdującą się tam wydzielinę oraz złuszczone komórki. Tak pobrana próbka trafia do próbówki, a następnie przewożona jest do laboratorium" – portal cytuje informację wrocławskiego stadionu.

Na wyniki czeka się dobę. Dagmara właśnie je otrzymała, o czym poinformowała swoich licznych fanów na Instagramie:

🌸🌸🌸KAŻDA WARIATKA , MA NA OKULARACH KWIATKA 😜😜😜🌸🌸🌸Aniołki test na koronę negatywny 😘💪💪💪 - napisała. I zaraz dodała: - Cholera -co ta za Królowa bez korony ?😜😜😜( oczywiście żart , żeby zaraz na mnie nie wskoczyli co niektórzy życzliwi 😜) Humor jak zawsze mi dopisuje.

Razem z nią cieszymy się z dobrego wyniku badania. Dagmarze, synowi i innym gwiazdom "Królowych życia" życzymy dużo zdrowia.

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" o wypadku i narzeczonym. "Będzie ślub!"

Dagmara Kaźmierska jest bodaj najpopularniejszą gwiazdą "Królowych zycia"

W show pokazuje się ze swoim synem, Conanem.

Więcej na temat TTV Dagmara Kaźmierska
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08