Małgorzata Rozenek urodziła. Oto pierwsze rodzinne zdjęcie z Henrykiem Majdanem
Instagram
Newsy

Małgorzata Rozenek weźmie 500+ na trzecie dziecko? Do tej pory mówiła: "Nie pobieram, choć przyznaję, że robię błąd"

Małgorzata Rozenek weźmie 500+ na trzecie dziecko? Do tej pory mówiła: "Nie pobieram, choć przyznaję, że robię błąd"

Małgorzata Rozenek została mamą po raz trzeci! 10 czerwca 2020 urodził się syn Henryk. Jest to pierwsze dziecko gwiazdy i Radosława Majdana. Para długo starała się o potomka i w końcu ich marzenie się spełniło. Czy Małgorzata Rozenek będzie pobierała świadczenie 500+ na trzecie dziecko? Sprawdźcie, co myśli na ten temat.

Małgorzata Rozenek urodziła. Oto pierwsze zdjecie Henryka Majdana
Instagram

Zobacz także: Imię dziecka Rozenek i Majdana. Radosław w wywiadzie zdradził, jak chciałby nazwać syna!

Upragniona ciąża Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana w końcu stała się faktem. W czerwcu 2020 roku na świat przyszło pierwsze dziecko tej pary. Małgorzata Rozenek jest już mamą dwóch chłopców - 13-letniego Stanisława i 9-letniego Tadeusza, i w związku z tym przysługuje jej prawo do pobierania świadczenia na swoje dzieci. Gwiazda w jednym z wywiadów dla "Wprost" opowiedziała, co sądzi na temat programu 500+.

Program 500 plus uważam za sukces. Państwo ma obowiązek pomagać obywatelom, bo po to zostało stworzone. Nie pobieram, choć przyznaję, że robię błąd. Może powinnam pobierać i oddawać na przykład na cele charytatywne. Muszę się nad tym zastanowić - powiedziała jakiś czas temu gwiazda w rozmowie z "Wprost".

Ciekawe, czy po urodzeniu trzeciego dziecka, Małgorzata Rozenek zdecyduje się na pobieranie świadczenia. Przekazywanie pieniędzy na cele charytatywne wydaje się być świetnym pomysłem! O tym co postanowi zrobić gwiazda, przekonamy się zapewne już niebawem.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Jak będą wyglądać jej święta?

Cieszycie się, że rodzina Małgosi Rozenek i Radosława Majdana się powiększyła? 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Zobacz także
Małgorzata Rozenek o świętach

Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Jak będą wyglądać jej święta?

Małgorzata Rozenek w ciąży!

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Wiemy, który to miesiąc! Kiedy urodzi?

 

Małgorzata Rozenek o świętach
Newsy
Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Jak będą wyglądać jej święta?
Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Jak będą wyglądać jej święta?

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła nam, jak będą wyglądały w jej rodzinie Święta Bożego Narodzenia. Gwiazda już nie może się doczekać na ten moment i przyznaje, że będzie to dla niej naprawdę wyjątkowy czas - właśnie okazało się, że jest w ciąży! To oznacza, że Radosław Majdan po raz pierwszy zostanie ojcem! Zobaczcie, co zdradziła nam gwiazda! Zobacz także:  Kreacje Małgosi Rozenek jako suknie na studniówkę? TAK! Gwiazda wyprzedaje swoją szafę  

Małgorzata Rozenek-Majdan wideo
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan rozmawiała już z synami o adopcji kolejnego dziecka? Wiemy!
Małgorzata Rozenek-Majdan rozmawiała już z synami o adopcji kolejnego dziecka? Wiemy!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan od jakiegoś czasu powtarzają, że chcieliby mieć dziecko. Para podjęła już kilka prób metodą in vitro. Niestety, gwiazda niedawno przyznała, że ma za sobą dwa poronienia. Mimo wszystko nie traci nadziei i nie zamierza się poddawać. W rozmowie z Party.pl Małgorzata Rozenek zdradziła, że medyczne możliwości na zajście przez nią w ciążę są już na wyczerpaniu, ale oboje z mężem mają w sobie mnóstwo miłości, którą chcą się podzielić. Czy to oznacza, że podjęli decyzję o adopcji? Przygotowują już synów gwiazdy na to, że w domu może pojawić się kolejne dziecko? Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co zdradziła Małgorzata Rozenek na temat adopcji dziecka ! Czy ich rodzina niebawem się powiększy?  

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Newsy
Małgorzata Rozenek cieszy się pierwszymi ruchami dziecka: "Wciąż nie mogę uwierzyć w nasze szczęście"
Małgorzata Rozenek cieszy się pierwszymi ruchami dziecka: "Wciąż nie mogę uwierzyć w nasze szczęście"

Małgorzata Rozenek już niedługo powita na świecie swoje trzecie dziecko. Odkąd informacja o ciąży obiegła media, przyszła mama coraz śmielej dzieli się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa w sieci. Małgorzata jest aktualnie w czwartym miesiącu ciąży i to właśnie teraz poczuła pierwsze ruchy swojego dziecka. Majdanowie przeżywają bardzo wzruszające chwile.  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek szczerze o samopoczuciu w ciąży. Zdradziła, czego się obawia! Małgorzata Rozenek o pierwszych ruchach dziecka  Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Para bardzo długo marzyła o potomku. Nigdy nie ukrywali, ze starają się o dziecko metodą in vitro i w końcu zdarzył się ich osobisty cud.   Wciąż nie mogę uwierzyć w nasze szczęście... ten moment, kiedy po raz pierwszy czujesz ruchy, swojego długo oczekiwanego dziecka... przepełnia nas wdzięczność 💕 wzruszenie ogromne 💕 pozdrawiam wszystkie mamusie z 2020🤰 tatusiów też🎈 jesteśmy ogromnymi szczęściarzami 🙏❤️ Małgorzata Rozenek jest już mamą Stasia i Tadeusza - synów z poprzedniego małżeństwa. Chłopcy również nie mogą doczekać się rodzeństwa. Z pewnością będą dużym wsparciem dla mamy. Warto przypomnieć, że w 2020 roku przyjdą na świat dzieci m.in. Pauli Tumali, Anny Lewandowskiej, Joanny Moro, Sylwii Przybysz i Marty Żmudy-Trzebiatowskiej. Bieżący rok zapowiada się bardzo radośnie dla wielu polskich gwiazd. Małgorzata Rozenek cieszy się pierwszymi ruchami dziecka          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner