Natasza Urbańska - jak teraz wygląda jej córka?
Newsy

Córka Nataszy Urbańskiej występuje z mamą na scenie! Kto wpadł na taki pomysł?

Córka Nataszy Urbańskiej występuje z mamą na scenie! Kto wpadł na taki pomysł?

Od małego towarzyszyła rodzicom podczas prób do musicalu „Polita”. Zna na pamięć niemal wszystkie piosenki. Gdy Józefowicz szukał w czerwcu zastępstwa za małą Polę w spektaklu, padł pomysł: „A może Kalina?”. I tak oto 9-letnia córka Janusza Józefowicza i Nataszy Urbańskiej dostała swoją szansę.

Ma wrodzony talent do występowania na scenie, jest wrażliwa i skupiona na swojej roli. A do tego zdyscyplinowana. Na scenie jest już na 10 minut przed spektaklem i gotowa czeka na otwarcie kurtyny – mówi osoba ze Studio Buffo.

Nagrodą za odwagę była podróż, wraz ze spektaklem, aż do Korei Południowej, gdzie musical zdobył Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Współczesnej w Daegu. Kalina była dumna, że przyczyniła się do tego sukcesu. I podobno już złapała musicalowego bakcyla!

Zobacz: Urbańska i Józefowicz całują się w deszczu na parkingu! Ale... coś nam tu nie gra ;) ZDJĘCIA


Dziewięcioletnia Kalina poleciała z musicalem „Polita" na Festiwal w Korei Południowej

Natasza Urbańska z córką
Instagram

Kalina jest wymarzoną córka Nataszy Urbańskiej. Jak na razie jedynym jej dzieckiem.

Natasza Urbańska z córką

Natasza Urbańska wystąpi w Niemczech
ons
Newsy
Urbańska zauważona poza granicami. Ma szansę zostać gwiazdą w...
Opuści Polskę na stałe?

Natasza Urbańska nie ma w ostatnim czasie szczęścia w życiu zawodowym. Jej projekty nie spotykają się z pozytywnym odbiorem, zarówno te dotyczące muzyki jak i mody. Każde przedsięwzięcie gwiazdy spotyka się z falą negatywnych komentarzy wśród internautów, nawet jeśli jest ona bezpodstawna. Również w życiu prywatnym Urbańskiej nie dzieje się najlepiej, bowiem coraz częściej mówi się o jej problemach finansowych. Przypomnijmy: Tarapaty finansowe Urbańskiej i Józefowicza: Jesteśmy pod kreską. Wydaliśmy aż... Józefowicz w jednym z wywiadów przyznał, że z powodów finansowych został zmuszony do przeniesienia spektaklu "Polita 3D" z Torwaru do Teatru Buffo. Reżyser nie kryje, że produkcja przerosła ich możliwości finansowe, co doprowadziło do tego, że są obecnie "pod kreską". Być może właśnie to był powód dla którego zdecydowano, że musical będzie także wystawiony poza granicami Polski. Już wcześniej mogli go zobaczyć widzowie w Rosji, teraz natomiast show Nataszy będą podziwiać mieszkańcy Niemiec. Spektaklem zrealizowanym w technologii 3D zainteresowani są również Amerykanie.   Na przełomie stycznia i lutego planowana jest trasa po Niemczech, już są sprzedawane bilety. To jest bardzo fajny dla nas kierunek, mamy tam mnóstwo przyjaciół. Zresztą pracujemy już z nimi od lat, bo pierwsze było "Metro" już ponad 10 lat temu, później "Czarownice z Eastwick" i teraz "Polita". Zapowiada się to rzeczywiście bardzo ciekawie - opowiada Natasza.   Tytułowa bohaterka właśnie w Niemczech odniosła największe sukcesy w swojej karierze, dlatego Józefowicz jest przekonany, że zachodni sąsiedzi chętnie obejrzą muzyczną opowieść o jej życiu. W trakcie efektownego przedstawienia Natasza Urbańska m.in. pływa statkiem, jeździ samochodem, lata nad sceną helikopterem i tańczy z Rudolfem Valentino. Widzieliście już "Politę"? Zobacz:...

ONS
Newsy
Urbańska i Józefowicz wyjeżdżają do USA
Powtórka z rozrywki

Musical o Poli Negri był wielkim marzeniem Janusza Józefowicza i Nataszy Urbańskiej. Para przez wiele miesięcy przygotowywała się do stworzenia sztuki, którą widzowie mogą oglądać w technologii 3D. Józefowicz, słynący ze swojego perfekcjonizmu dopracował każdy szczegół a Natasza Urbańska na scenie robi wszystko, żeby sprostać wymaganiom męża. Ich wspólny wysiłek opłacił się. Jak donosi magazyn "Party" para już jesienią wyjeżdża do Stanów, gdzie wystawią swój spektakl.  Okazuje się bowiem, że sztuka spodobała się pewnej producentce teatralnej z Chicago. Jest to ogromna szansa dla Janusza Józefowicza, który już po raz drugi próbuje podbić amerykański rynek. 20 lat temu na Broadwayu zostało wystawione "Metro", które najwyraźniej nie zachwyciło tamtejszej publiczności i krytyków. Janusz Józefowicz przyznaje, że nie obawia się powtórzenia sytuacji sprzed lat. - Wtedy pojechałem z drewnem do lasu, a teraz jestem pierwszy na świecie z taką inscenizacją - zdradza mąż Nataszy Urbańskiej.  Miejmy nadzieję, że musical "Polita" odniesie sukces! Więcej informacji o gwiazdach znajdziesz w najnowszym wydaniu magazynu "Party". Już w kioskach! kb

ONS
Newsy
Urbańska poświęca się dla Józefowicza
Rezygnowała z wielu ról, żeby wystąpić w spektaklu męża

Związek Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicz wzbudza wiele kontrowersji. Ona piękna, młoda i zdolna- on doświadczony, wymagający i nie lubiący sprzeciwu. Józefowicz jest dla swojej żony pierwszym i najważniejszym krytykiem. Urbańska z pokorą przyjmuje każdą uwagę choreografa, za co wiele osób oskarża ją o zbytnią uległość. Urbańska chce być idealna na scenie i w życiu, żeby tylko jej mąż był z niej dumny. Dlatego kiedy po premierze filmu „ 1920 Bitwa Warszawska ”  dostała wiele nowych propozycji pracy, aktorka musiała odmówić udziału w kolejnych produkcjach. Czemu? W rozmowie z „ Życiem na Gorąco ” Urbańska przyznała, że nie mogła zawieść Józefowicza, który przygotowywał musical „ Polita ”. - Nie mogłam tego zrobić ani sobie, ani mojemu kochanemu Januszowi… Nie miałam serca wybrać udziału w kolejnym filmie kosztem „Polity”, która została przecież napisana specjalnie dla mnie. Kilka razy musiała dokonać trudnego wyboru- zdradziła w tygodniku. Myślicie, że Urbańska powie kiedyś „nie” Józefowiczowi?

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner