Alżbeta Lenska Alżbeta Lenska Alżbeta Lenska Alżbeta Lenska, Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński
Alżbeta Lenska
Instagram
1/5
Alżbeta Lenska
Instagram

 

Alżbeta Lenska jest w ciąży? Jej wtorkowy wpis na Instagramie wywołał falę spekulacji - aktorka pokazała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem i napisała: Potwierdzam, że spodziewamy się dziecka😍. Fani zaczęli gratulować, mimo iż gwiazda wyraźnie zaznaczyła, że chodzi o jej bohaterkę z serialu "Ojciec Mateusz". Do dziś jednak niektórzy zastanawiają się, czy rzeczywiście Alżbeta będzie mamą!


Zobaczcie, co napisała teraz!

 

Zobacz także: Alżbeta Lenska po operacji tętniaka miała do męża wyjątkową prośbę. A on ją spełnił! O co chodziło?

2/5
Alżbeta Lenska
Instagram

 

Alżbeta, po operacji i walce o życie, wróciła do pracy - m.in. na plan "Ojca Mateusza", gdzie gra Agatę, która spodziewa się dziecka: 

Potwierdzam, że spodziewamy się dziecka😍I wiecie co? Powrót na plan serialu w którym nawet na chwilę nie zakładali, że nie wrócę po tym, co mnie spotkało jest cudowne❤️Powrót do @ojciecmateusztvp w nowym wydaniu z krótką fryzurką został zaakceptowany. Mam nadzieję, że i Wam się spodoba🙈Także dziś w imieniu Gibalskich ściskamy Was mocno😘

Jej wpis wywołał sensację! 

3/5
Alżbeta Lenska

 

Aktorka dodała kolejny, jeszcze raz potwierdzając, że nie chodziło o nią! Na dowód pokazała zdjęcie z profilu i zaznaczyła, że nie widzi u siebie żadnych krągłości:

Kochani tak jak informowałam Agata Gibalska jest w ciąży, a raczej była bo wczoraj urodziła. Przemek się cieszy, cała Policja gratuluje, a Ja przypadkiem w jej imieniu miałam przyjemność przyjąć gratulacje🙈Jesteście cudowni i kochani!!! Takie wsparcie to magiczne przeżycie💝 Mam nadzieję, że nie gniewacie się za potwierdzenie serialowej ciąży i powrotu na plan. Ale dla pewności sprawdzam swój brzuch dla Was i...potwierdzam - poza serialem nie ma dzidziusia w drodze😉love you😘

Zobacz: Alżbeta Lenska już tak nie wygląda! Aktorka zmieniła fryzurę z okazji urodzin!

4/5
Alżbeta Lenska,
Instagram
5/5
Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński
Instagram
Więcej na temat Alżbeta Lenska