Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Czesław Mozil z książką
Newsy

Czesław Mozil ostro o współpracy z Mają Sablewską: "Protestowała, obrażała się, kłóciła"

Czesław Mozil ostro o współpracy z Mają Sablewską: "Protestowała, obrażała się, kłóciła"

Co Czesław Mozil myśli o współpracy z Mają Sablewską? Książka Mozila "Nie tak łatwo być Czesławem" wzbudza wiele emocji. Nie brakuje wątków licznych romansów muzyka, ale również uwag o "X Factorze", a co za tym idzie przemyśleń na temat współpracy z Mają Sablewską. Jak ją wspomina?

One powiększyły usta! Sablewska, Lis, Rozenek. A pamiętacie stare usta Woźniak-Starak?

Czesław Mozil o współpracy z Mają Sablewską

W mediach wiele było o konflikcie stylistki z Kubą Wojewódzkim, który nie szczędził jej złośliwości nawet na wizji. Okazuje się, że Mozil również nie wspomina współpracy z nią najlepiej. W publikacji, która ukazała się na rynku 7 października, artysta opisał jak wyglądało od kulis nagrywanie muzycznego show:

Było troje jurorów, więc musieliśmy się jakoś podzielić grupami finalistów - byli starsi, młodsi i zespoły. Które, niestety, były słabe. Moment przydzielenia grupy odpowiedniemu jurorowi był nagrywany. Otwierają się wielkie drzwi i widzisz swoich podopiecznych, witasz się z nimi, są emocje. W przypadku Mai wyglądało to tak: drzwi się otwierają, ona wchodzi, widzi, że dostała zespoły, więc krok w tył i zamyka drzwi. Cyrk. Jak ci uczestnicy, ci młodzi ludzie, musieli się poczuć? Potem jeszcze protestowała, obrażała się, kłóciła, znikała gdzieś i nie mogliśmy dokończyć dnia zdjęciowego. Cała machina musiała zostać zatrzymana.  Wszyscy jej szukali, a ona schowała się na dziesiątym piętrze hotelu.

Spodziewaliście się, że Maja tak mogła zareagować?

 

Zobacz: Uczestniczka X-Factor czuje się pokrzywdzona przez producentów: Wycinają z kontekstu, kleją inaczej niż było

 

Czesław Mozil o współpracy z Mają Sablewską

Czesław Mozil na premierze filmu
ONS

Maja Sablewska sprawiała problemy w "X Factorze"?

Maja Sablewska na lotnisku

 

Czesław Mozil
ZOOM, KAPIF
Newsy
Czesław Mozil - Tyle na głowie
Czesław Mozil - Tyle na głowie

Kobiety za nim przepadają. Nie przeszkadza im, że jest niski i kiepsko mówi po polsku.

ONS
Newsy
Czesław Mozil o tym, że jest polskim patriotą, ale... "przez szczerość dostaje po d..."
Czesław Mozil o tym, że jest polskim patriotą, ale... "przez szczerość dostaje po d..."

Czesław Mozil udzielił szczerego wywiadu, w którym zdradził m.in. co myśli o Polsce, patriotyzmie czy uchodźcach. Jak ta sprawa wygląda z perspektywy imigranta? Czesław Mozil o uchodźcach Czesław Mozil słynie ze swojej szczerości i bezpośredniości. Muzyk często i chętnie dzieli się mediami swoimi przemyśleniami i przygodami z życia. Nawet tymi najbardziej intymnymi. Ostatnio w swojej książce "Nie tak łatwo być Czesławem" zdradził szczegóły swojego życia seksualnego. Mozil przez swoją szczerość często pada ofiarą internetowego hejtu: Czasami przez moje ADHD czy szczerość dostaję po dupie. Ciągle uczę się odnajdywać w Polsce – w kraju, który kocham. Czuję się polskim patriotą, choć ludzie wciąż często myślą, że z Polski szydzę albo na nią narzekam - mówi "Faktowi". W wywiadzie dla tabloidu opowiada też o fali hejtu, jaka spadła na niego po piosence "Nienawidzę cię Polsko": Nie rozumiem, jak słuchając tego tekstu, można pomyśleć, że ja mojego kraju nie lubię? - powiedział muzyk w wywiadzie dla "Faktu". Czesław Mozil został również zapytany o trudny temat uchodźców. Artysta, który sam spędził dzieciństwo i młodość jako imigrant w Danii, nie krył braku zrozumienia dla nienawiści wobec uciekinierów: Nie rozumiem tej nienawiści, ale wydaje mi się, że jest ona wynikiem obawy przed obcą nam kulturą i ludźmi, którzy żyją inaczej niż my, którzy hołdują innym zwyczajom i wyznają inną religię. Moje doświadczenie jest nieco inne, bo wychowałem się z dziećmi, które – jak ja – były emigrantami w Danii. (...) Naprawdę nie wiem, skąd tyle nienawiści wobec ludzi, którzy są w potrzebie - zastanawiał się Mozil na łamach tabloidu. Zobacz też: Czesław Mozil ostro o współpracy z Mają Sablewską: "Protestowała, obrażała się, kłóciła"   Czesław Mozil chce wspierać...

ONS
Newsy
Czesław Mozil szczerze o swoim życiu seksualnym: „Jestem towarem do przelecenia”
Czesław Mozil szczerze o swoim życiu seksualnym: „Jestem towarem do przelecenia”

Czesław Mozil w swojej niedawno wydanej książce „Nie tak łatwo być Czesławem" szczerze opisuje swoje życie, przemyślenia i rozterki. Oraz... bardzo bogate życie seksualne. Mozil otwarcie przyznał, że miał ponad setkę kochanek, którymi nierzadko były jego fanki : Do spotkań służyło mi moje mieszkanie na Pradze. Dwa pokoje, czarne rolety, pełna dyskrecja. Zdarzało się, że wyglądało to tak: wracam z trasy w niedzielę wieczorem, piszę esemesa i o trzeciej w nocy słyszę pukanie do drzwi. Nie mamy dużo czasu, bo ona o dziewiątej musi być w szkole. Ale to nic, bo o jedenastej przychodzi inna kumpela, nieco starsza. Bywało, że spędzałem tak kilka dni, nie opuszczając mieszkania. Drzwi tylko otwierały się i zamykały. Pewnie mijały się na klatce schodowej, ale zupełnie im to nie przeszkadzało. Dlaczego kobiety kochają Czesława Mozila? Muzyk przyznał, że kocha wszystkie kobiety, a jego garsonierę odwiedzały zarówno kobiety młode, starsze, fanki, a także, jak to sam określa - "dresiary", które nie słuchają jego muzyki! Czesław Mozil mówi, że choć nie jest typem macho, to przyciąga do siebie kobiety, ponieważ czują się one dobrze w jego towarzystwie: Kobiety chcą ze mną być, bo przy mnie nie czują kompleksów. Mam brzuszek, łysieję, jestem kurduplem i nie przypominam typowego polskiego faceta, który stara się być macho. Artysta przyznaje, że taki stan rzeczy mu odpowiada i zaakceptował, że tak właśnie wygląda jego życie intymne: Zaakceptowałem to, że jestem towarem do przelecenia. One korzystały i ja korzystałem, bo Polki są cudownymi kochankami. Co sądzicie o tak szczerych wyznaniach muzyka? Przysporzą mu one zainteresowania kolejnych kobiet czy wręcz przeciwnie?   Czesław Mozil      

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner