Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Natalia Siwiec i Małgorzata Rozenek w sukience Chaos za 1120 zł
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
1/5
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Niebawem będziemy mogli ją podziwiać razem z Radkiem Majdanem w nowym show TVN "Iron Majdan". Jakby tego było mało, to Małgosia dostała też swój własny program w TVN Style. Jednak duża popularność to nie tylko jasne strony, ale także ciemne, wśród których można wymienić duży hejt. Małgorzata Rozenek zmaga się z nim na co dzień, zwłaszcza że jest bardzo aktywna w social mediach. Dlaczego reaguje na hejterskie zaczepki? Już to wiemy! Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Mamy fragment pierwszego odcinka "Iron Majdan"! Małgosia i Radek będą walczyć na ringu! WIDEO

2/5
Małgorzata Rozenek
ONS

Każde nowe zdjęcie Małgorzaty Rozenek na Instagramie wywołuje lawinę zachwytu ze strony fanów i hejtu ze strony antyfanów. Dla Małgosi nie ma w tym nic dziwnego. 

 

 

Tak jest w życiu. Są ludzie, którym się coś podoba i tacy, którym się nie podoba. Ten negatywny aspekt pojawia się nagminnie. Ale jest też bardzo duży aspekt pozytywny - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

 

Zobacz: Zjawiskowa Małgorzata Rozenek na konferencji TVN Style! I ta mini! My mówimy "WOW"! 

3/5
Małgorzata Rozenek
Instagram

Jednocześnie Małgorzata przyznała, że często czyta komentarze i wtedy nachodzi ją ochota na odpowiedź! Okazuje się jednak, że jej reakcje byłyby dużo ostrzejsze, gdyby nie...

 

Zobacz: Uwaga! Widzieliśmy pierwszy odcinek "Iron Majdan". Będzie hit czy kit?

4/5
Małgorzata Rozenek

... jej agent, który czasem musi ją poskramiać!

 

Mam za mało czasu, żeby tak naprawdę siedzieć i wnikliwie analizować wszystkie te wpisy. Często jest tak, że czytam i jakaś odpowiedź mi wpadnie i mam ochotę na to odpowiedzieć. Bardzo często mój agent mnie stopuje, bo gdyby nie on, te odpowiedzi byłyby dużo ostrzejsze. Ale też nie ma co karmić w sobie potwora i żywić negatywnych emocji, bo to nie ma sensu - powiedziała Plotkowi.

 

Zobacz: Dua Lipa właśnie założyła suknię, którą Małgorzata Rozenek wymyśliła pół roku temu

5/5
Natalia Siwiec i Małgorzata Rozenek w sukience Chaos za 1120 zł

Myślicie, że Małgorzata Rozenek słusznie robi w ogóle reagując na hejt?

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na okładce "Party"! Kupią dom za MILION?

Więcej na temat Małgorzata Rozenek