Kiedy w poniedziałek 18 kwietnia Cristiano Ronaldo poinformował, że stracił synka, wszyscy byli wstrząśnięci tą informacją. Również sam piłkarz nie ukrywa, że oczywiście jest to dla niego bardzo trudny czas, ale jednocześnie jest wdzięczny losowi, że jego druga pociecha jest zdrowa i mogła wrócić do domu. Teraz media obiegło wzruszające zdjęcie, na którym widzimy portugalskiego sportowca w pierwszym meczu po stracie synka. Cristiano Ronaldo strzelił również gola, którego postanowił zadedykować swojemu zmarłemu dziecku. Zobaczcie ten poruszający moment.

Reklama

Zobacz także: Cristiano Ronaldo w nowym wpisie po śmierci synka: "Nigdy nie zapomnimy tego momentu..."

Cristiano Ronaldo dedykuje gola zmarłemu synkowi. Poruszający moment

Kilka miesięcy temu Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez poinformowali, że spodziewają się bliźniaków. Nie jest tajemnicą, że piłkarz od zawsze marzył, aby mieć dużą rodzinę, więc było to dla niego dosłownie podwójne szczęście. Niestety, jak już wiadomo, jedno z dzieci Cristiano Ronaldo zmarło przy porodzie. To niezwykle trudny czas w życiu prywatnym Cristiano Ronaldo, jednak piłkarz dość szybko postanowił wrócić do swoich obowiązków zawodowych i właśnie rozegrał pierwszy mecz po stracie synka. Sportowiec strzelił również gola, którego zadedykował zmarłemu dziecku. Zobaczcie, jak to wyglądało.

Zobacz także: Poruszona rodzina Cristiano Ronaldo do kibiców przeciwnej drużyny: "Nigdy wam tego nie zapomnimy!"

Zobacz także

Cristiano Ronaldo znany jest z tego, że niezwykle ekspresyjnie wyraża swoje emocje związane ze strzeleniem bramki. Tym razem jednak był zdecydowanie wyciszony i zamiast radosnych okrzyków i szaleństwa na murawie, zdecydował się na poruszający gest - podniósł wzrok i palec w kierunku nieba, oddając tym samym hołd swojemu zmarłemu synkowi.

Reklama

Patrząc na te zdjęcia aż trudno powstrzymać łzy... Trzymamy mocno kciuki za Cristiano Ronaldo i jego rodzinę, a także życzymy mu dużo siły i spokoju w tym jakże trudnym czasie.

AFP/EAST NEWS
Reklama
Reklama
Reklama