Cressida Bonas była dziewczyna księcia Harry'ego na jego ślubie
East News

Była dziewczyna księcia Harry'ego powiedziała, co NIE podobało jej się na ślubie z Meghan!

Cressida Bonas była dziewczyna księcia Harry'ego na jego ślubie
East News

 

Nie milkną echa ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego. W mediach dużo emocji budzi fakt, że na książęcym ślubie pojawiły się byłe dziewczyny Harry'ego - Cressida Bonas i Chelsy Davy. Zwłaszcza obecność Chelsy była szeroko komentowana, bo milionerka była przez 7 lat dziewczyną księcia. Mówi się nawet, że początkowo nie chciała przyjść na ślub, ale namówił ją do tego Harry, który jednocześnie poprosił ją, żeby nie próbowała wprosić się na wesele. Teraz z kolei w mediach Cressida Bonas wypowiedziała się na temat ślubu!

 

Zobacz: Co należy zrobić przed ślubem – przygotowania krok po kroku

 

Cressida Bonas o ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

 

Na ślubie, który odbył się 19 maja na zamku Windsor, zjawiła się Cressida Bonas, z którą książę spotykał się przez dwa lata w czasach studenckich. Teraz Bones wypowiedziała się na temat ślubu, ale zamiast skupić się na samej uroczystości, opowiedziała o stylizacji. Okazuje się, że Bones wyjątkowo przeszkadzał jeden obowiązkowy element garderoby.

 

- Przyjaciele zaczynają się żenić, a to oznacza dylemat z wyborem stylizacji na brytyjski ślub. Kapelusze. Dlaczego uważam, że kapelusze są trudne do wystylizowania? Bo są trudne do noszenia, trudno się na nie patrzy, a szczególnie trudne są dla tej biednej duszyczki, której przyjdzie siedzieć w ławce za tym okazałym kapeluszem. Przez większość czasu unikam tego nakrycia głowy. Zdaje sobie sprawę, że może to spotkać się z dezaprobatą ze strony starszych osób. W zeszły weekend uczestniczyłam w królewskim ślubie i na zaproszeniu było jasno zaznaczone, że goście muszą założyć to nakrycie głowy. Aj! Starałam się wybrać taki z jak najmniejszą ilością piór i mam tylko nadzieję, że wyszło dobrze - powiedziała Bondas w "The Spectator". 

 

Udało jej się wybrnąć z tej sytuacji? Naszym zdaniem, tak! Zobaczcie, jak wyglądała na ślubie.

 

ZOBACZ: Oto lista zakazów! Tego Meghan Markle absolutnie NIE może robić!

 

Cressida Bonas na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Cressida Bonas była dziewczyna księcia Harry'ego na jego ślubie
East News

 

Postawiła na kolorową sukienkę

Cressida Bonas była dziewczyna księcia Harry'ego na jego ślubie
East News

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Sylwia i Jan zostali rodzicami! Sylwia Bomba zdradza, jaką są parą! Te słowa wzruszają do łez

zobacz 01:50