Michał Wiśniewski z córką Etiennettą Anną
TRICOLORS/East News
Newsy

Córki Michała Wiśniewskiego wstydzą się swoich imion?! "Trudności sprawiało to..."

Etiennette Anna Wiśniewska i Vivienne Vienna Wiśniewska w dzieciństwie obrywały za swoje oryginalne imiona. Czy córki Michała Wiśniewskiego chciałyby je zmienić?

Michał Wiśniewski uwielbia nadawać oryginalne imiona swoim dzieciom i każde z pięciorga jego pociech nosi wyjątkowe i bardzo mało popularne w Polsce imię. Co córki Michała Wiśniewskiego ze związku z Anią Świątczak sądzą o wyborze swoich rodziców? Jak wyznały w rozmowie z mediami, ich trudne w wymowie i zapisie imiona przysparzały dziewczynom niemało kłopotów zazwyczaj wśród rówieśników. Czy mają żal do rodziców?

Izabela Janachowska, Joanna Opozda, Michał Wiśniewski i inne gwiazdy wybrały oryginalne imiona dla swoich dzieci

Córki Michała Wiśniewskiego o swoich oryginalnych imionach

Vivienne Vienna i Etiennette Anna odziedziczyły talent muzyczny po swoich słynnych rodzicach. Obie córki Michała Wiśniewskiego wystąpiły podczas wyjątkowego koncertu "Fundacji Polsat". Zamysłem wydarzenia były występy kultowych muzyków, którzy na scenę zaprosili swoje pociechy. Furorę zrobił występ Justyny Steczkowskiej z synami, a widzowie nie mogli się nadziwić, jak wyrosły dzieci Artura Gadowskiego i Roberta Gawlińskiego!

Podczas wydarzenia wystąpiło wielu kultowych muzyków, którzy na scenę zaprosili swoje pociechy. Michał Wiśniewski z córkami na koncercie "Fundacji Polsat" zachwycił fanów! 16-letnia Etiennette dała prawdziwy popis wokalnych umiejętności, a 14-letnia Vivienne pochwaliła się równie świetnym i wypracowanym głosem. Występy nastolatek zrobiły wielkie wrażenie na internautach i możemy się spodziewać, że córki Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak zrobią w przyszłości prawdziwą muzyczną karierę! Dziewczyny bardzo chętnie tuż po koncercie udzielały wywiadów. Początkujące artystki zaskoczyły fanów swoją otwartością i pewnością siebie. Te cechy były zresztą potrzebne im od małego. Bycie dzieckiem jednego z najbardziej popularnych muzyków w Polsce wywoływało u ich rówieśników na pewno wiele emocji. Tak samo jak oryginalne imiona. Czy kiedyś sprawiły im kłopot?

- Z biegiem czasu już się przyzwyczaiłam, ale są jakieś trzy osoby na świecie, które ich nie wypowiadają, licząc mamę i tatę. Na pewno trudności sprawiało to za dzieciaka i czasem były jakieś głupie żarty wśród znajomych. Teraz już mniej się o tym mówi - przyznała w rozmowie z "Pomponikiem.pl" Etiennette Wiśniewska.

Michał Wiśniewski z Etiennette na koncercie fundacji Polsat
Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Roksana Węgiel i Sara James gwiazdami na koncercie Fundacji "Polsat". Roxie miała aż dwie stylizacje

Z kolei jej młodsza siostra, 14-letnia Vivienne Vienna przyznała, że bardzo lubi swoje imię, choć jej także sprawiało ono kiedyś nieco kłopotów!

- Ja bardzo lubię moje imię. Ludzie kiedyś się śmiali, różnie śmiesznie wymawiali to imię, ale ja bardzo je lubię, uważam tylko, że moje drugie imię jest mało kreatywne i bardzo podobne do pierwszego - przyznała Vivienne Vienna w rozmowie z "Pomponikiem.pl"

A co na temat oryginalnych imion córek sądzi sam Michał Wiśniewski? Według wokalisty wyjątkowe imiona są dostosowane do wyjątkowych osobowości jego pociech:

- Etiennette jest pięknym imieniem, mimo że sprawiało innym problemy. Ważne, kim jest moja córka, jak bardzo szanuje swoich rodziców, swoje rodzeństwo. Imię jest oryginalne, tak jak każdego z moich dzieci - podkreślił Michał Wiśniewski.

Warto także dodać, że jeśli dzieci Michała Wiśniewskiego wiążą swoją przyszłość z show-biznesem mogą liczyć na dużą rozpoznawalność dzięki swoim oryginalnym imionom!

Michał Wiśniewski z córkami na koncercie Fundacji Polsat
Jacek Kurnikowski/AKPA

Zobacz także: Koncert Fundacji "Polsat": Wpadka po występie Roksany Węgiel. Poradziła sobie jak profesjonalistka 

Co oznaczają imiona córek Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak?

Imiona, które Michał Wiśniewski mają zawsze wyjątkowy źródłosłów. Imię jego najmłodszej córki Vivienne oznacza "pełnię życia" i pochodzi od łacińskiego "vivianus" oznaczającego "żywy". Z kolei jej drugie imię Vienna jest często nadawane dziewczynkom we Włoszech a jego źródłosłów nie jest do końca jasny, dla wielu Europejczyków Vienna to po prostu... Wiedeń.

Michał Wiśniewski z córką Vivienne Vienną
m_wisniewski 1972

Druga córka Michała Wiśniewskiego, 16-letnia Etiennette Anna, może pochwalić się naprawdę pięknym imieniem. Etiennette pochodzi z języka greckiego i oznacza "ukoronowana". Polskim odpowiednikiem tego imienia jest Stefania! Według danych Głównego Urzędu Statystycznego ze stycznia 2022 roku, w Polsce imię Etiennette nosi jedynie sześć kobiet! To się nazywa prawdziwa oryginalność!

Nazwalibyście swoje dzieci tak oryginalnymi imionami?

Zobacz także: Koncert "Fundacji Polsat": Justyna Steczkowska krytykowana za zbyt kusą kreację. Założyła drugą i... WOW!

Michał Wiśniewski z córką Etiennettą Anną
m_wisniewski 1972

 

 

Michał Wiśniewski z córką, Etiennette
@m_wisniewski1972, Instagram
Newsy
Michał Wiśniewski świętuje urodziny córki: "osiągnęła Wiek Zgody". Pokazał nowe zdjęcia Etiennette!
Michał Wiśniewski pochwalił się swoim kolejnym powodem do dumy. Córka piosenkarza i jego trzeciej żony - Anny Świątczak wyrosła na piękną kobietę. Jak dziś wygląda Etiennette?

Michał Wiśniewski to nie tylko jeden z najsłynniejszych polskich piosenkarzy, ale i tata na pełny etat! Lider "Ich Troje" ma piątkę dzieci, a dziś w jego domu panuje wyjątkowe święto - urodziny Etiennette. Z tej okazji gwiazdor opublikował wyjątkowe życzenia dla swojej pociechy, a także archiwalne rodzinne zdjęcia i nowe fotografie, dzięki którym możemy zobaczyć jak przez lata zmieniła się córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak. Etiennette Wiśniewska wyrosła na piękną młodą kobietę i w dodatku bardzo utalentowaną! Michał Wiśniewski świętuje urodziny córki! Jak dziś wygląda Etiennette Wiśniewska? Lider "Ich Troje" może pochwalić się naprawdę sporą rodziną. Michał Wiśniewski po raz piąty został ojcem  pod koniec stycznia 2021 roku, a małym Falco zachwycali się nie tylko rodzice i fani, ale również liczne rodzeństwo chłopczyka, a dziś jego starsza siostra obchodzi 15 urodziny!   Etiennette Wiśniewska to trzecie dziecko Michała Wiśniewskiego . Dziewczynka jest owocem małżeństwa piosenkarza z  Anną Świątczak  i przyszła na świat 17 września 2006 roku. Narodziny dziewczynki były ogromnym wydarzeniem, a zdjęcia maleńkiej Etiennette z dumnymi rodzicami natychmiast obiegły media, trafiając na pierwsze strony gazet i do internetowych portali. Michał Wiśniewski świętując kolejny rok swojej córki, opublikował na Instagramie wyjątkowy wpis: 👨‍👧Dziś kolejna moja księżniczka👸  @etiwisniewska obchodzi urodziny czyli osiągnęła Wiek Zgody❗️Od lat sprawia, że nie jest nudno. Większość twierdzi, że jest z innej "bajki" ale jak trzeba zawsze można na nią liczyć. Co więcej gwiazdor postanowił pochwalić się archiwalnymi, ale również nowymi zdjęciami z Etiennette! 15-latka bardzo wyrosła i jest...

Michał Wiśniewski z rodziną na okładce Gali
ONS
Newsy
Michał Wiśniewski z dziećmi na okładce "Gali". Zabrakło dwóch córek piosenkarza. Dlaczego?
Michał Wiśniewski z dziećmi na okładce "Gali". Zabrakło dwóch córek piosenkarza. Dlaczego?

Michał Wiśniewski pokazał dzieci! Razem z rodziną są gwiazdami nowej "Gali". Wokalista na zdjęciu pozuje z żoną, Dominiką Tajner i jej synem , Maksem oraz dwójką swoich z małżeństwa z Mandaryną: Xavierem i Fabienne. A co z pozostałą dwójką, czyli córkami Etiennette Anną i Vivienne Vienną z małżeństwa z Anną Świątczak? Najmłodszych córek Michała Wiśniewskiego zabrakło podczas sesji, w magazynie znalazł się jednak dopisek, że muzyk jest ich ojcem. Czyżby była żona Michała, Anna, nie zgodziła się na pokazanie dzieci na okładce? To pewnie przyczyna. Anna Świątczak jakiś czas temu na dobre zniknęła z show-biznesu. Uznała, że kariera ją przytłoczyła. Miała myśli samobójcze, a o swoim dramacie opowiedziała w jednym z wywiadów. Z Michałem Wiśniewskim ma jednak dobre relacje. Dominika Wiśniewska (wcześniej Tajner) po raz pierwszy zaś pokazała światu Maksa.  Jego ojcem jest poprzedni mąż Dominiki, Juliusz Idzik, z którym rozwiodła się w 2010 roku.   Zobacz także: Dawno niewidziana Mandaryna z dziećmi na imprezie. Do kogo są podobne? Apoloniusz Tajner z partnerką na balu. Zgadniecie, o ile lat jest od niego młodsza? I od jego córki Dominiki Tajner?   Jak Wam się podoba okładka "Gali"?   Michał Wiśniewski z rodziną na okładce Gali   Anna Świątczak z córkami, Vivienne i Etiennette Dominika Tajner i Michał Wiśniewski tworzą szczęśliwe małżeństwo

Córka Michała Wiśniewskiego nagrała singiel
Newsy
Córka Michała Wiśniewskiego nagrała piosenkę! Będzie hit? Posłuchaj! 
Córka Michała Wiśniewskiego, Vivienne Wiśniewska, nagrała piosenkę. Jak wygląda córka Michała Wiśniewskiego?

Kto by się spodziewał! 12-letnia córka Michała Wiśniewskiego wydała singiel! W sieci pojawiła się właśnie nowa piosenka (wraz z teledyskiem) Vivienne Wiśniewskiej! Czy młoda wokalistka zrobi tak wielką karierę jak jej tata? Posłuchajcie sami! Córka Michała Wiśniewskiego została wokalistką! Vivienne Vienna Wiśniewska to najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego z jego małżeństwa z Anną Świątczak. Dziewczynka ma 12 lat, ale jak widać, już wie, co chce robić w życiu - śpiewać, podobnie jak jej słynni rodzice! Jej pierwszy singiel nosi tytuł "Nie straszne strachy" i już podbija serca słuchaczy, zwłaszcza fanów zespołu Ich Troje! Za muzykę i słowa odpowiada Igor Jaszczuk, który pisał utwory m.in. dla Stanisława Soyki, Violetty Villas czy Justyny Steczkowskiej. Będzie hit? Co robią dzieci Michała Wiśniewskiego? Michał Wiśniewski ma czworo dzieci, a wedle wszelkich plotek już wkrótce zostanie tatą po raz piąty. Jego najstarszy syn, Xavier, pomaga mu przy koncertach, zaś Fabienne Marta poszła w ślady mamy, Mandaryny, i interesuje się tańcem.  Córka Michała ma 12 lat i nagrała swój pierwszy singiel! Posłuchajcie! Będzie hit?  

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik