Dzieci gwiazd w polskim show-biznesie Córka Anny Przybylskiej w reklamie Córka Przybylskiej w kampanii reklamowej Leon Myszkowski Edyta Górniak w okularach
Dzieci gwiazd w polskim show-biznesie
1/9
Dzieci gwiazd w polskim show-biznesie

Dzieci polskich gwiazd coraz częściej pojawiają się w filmach, serialach, kampaniach reklamowych. Ostatnio wszystkich zachwyciła córka Ani Przybylskiej i Jarka Bieniuka, Oliwia. Oliwia wystąpiła w kampanii reklamowej jednej z polskich marek odzieżowych.

 

Które dzieci polskich i zagranicznych gwiazd już działają w show-biznesie? Nie tylko Oliwia Bieniuk stawia swoje pierwsze kroki na tym polu! Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii!

 

Zobacz także: Córka Bieniuka i Ani Przybylskiej broni taty na Instagramie! Co napisała Oliwia?

2/9
Córka Anny Przybylskiej w reklamie

Córka Ani i Jarosława Bieniuka, 14-letnia Oliwia, wzięła właśnie udział w kampanii reklamowej popularnej marki odzieżowej Reserved! Dziewczynka reklamuje nową, dziecięcą kolekcję. 14-letnia dziewczynka na planie poradziła sobie znakomicie. Zastanawiamy się, czy pójdzie w ślady mamy i zostanie aktorką, a może jednak postawi na karierę modelki?

 

Więcej zdjęć Oliwii Bieniuk w kampanii reklamowej!

3/9
Córka Przybylskiej w kampanii reklamowej
mat. prasowe

Oliwia Bieniuk w kampanii marki odzieżowej wypadła rewelacyjnie!

4/9
Leon Myszkowski
ONS

Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowskiej, właśnie wydał swoją książkę! Myszkowski zaistniał w polskim show-biznesie na początku 2015 roku, kiedy na kanale Youtube zaczął publikować filmiki, w których gotował i opowiadał o swoich autorskich przepisach na swoje ulubione potrawy. Teraz jego przepisy możecie znaleźć w jego książce!

 

Leon Myszkowski, Justyna Steczkowska, Maciej Myszkowski
Jacek Bonecki
Jacek Bonecki

5/9
Edyta Górniak w okularach

Allan Krupa, syn Edyty Górniak, coraz częściej zaczyna pojawiać się w mediach. Z powodzeniem prowadzi swoje konto na Instagramie i na Snapchacie, a ostatnio pojawił się nawet w programie "Hit, Hit Hurra". Okazuje się, że Allan to rezolutny 12-latek!

 

Zobacz: To już pewne! Edyta Górniak przeprowadziła się z synem do Los Angeles. Porzuca Polskę na stałe?

6/9
Iga Lis na pokazie Łukasza Jemioła

Iga Lis to prawdziwe objawienie polskiego modelingu. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa wystąpiła m.in. na pokazie MMC. Ostatnio mówiło się, że Iga ma zrezygnować z modelingu, ale naszym zdaniem na wybiegu sprawdza się idealnie! Może jednak powinna jeszcze się nad tym zastanowić? ;)

 

Zobacz też: Iga Lis może zarobić nawet 3 tysiące złotych za pokaz mody!

7/9
Iga Lis na wybiegu, pokaz Paprocki&Brzozowski
ONS.pl

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa na wybiegu wygląda idealnie!

8/9
Brooklyn Beckham - Reserved kolekcja wiosna-lato 2015
materiały prasowe Reserved

Brooklyn Beckham pojawił się w kampanii jednej z marek odzieżowych na sezon wiosna-lato 2015. Wcześniej we współpracy z Reserved widzieliśmy już Carę Delevingne, Georgię May Jagger, czy Freję Behę Erichsen.

 

Tata Brooklyna, David, musi być bardzo dumny ze swojego syna! Sam David wystąpił już wielokrotnie w kampaniach reklamowych m.in. H&M.

 

beck.jpg

9/9
Willow Smith w nowej kampanii okularów Chanel
Materały prasowe

16-letnia Willow Smith zaczęła na poważnie swoją karierę w modelingu i jako piosenkarka. W 2007 roku zadebiutowała w filmie „Jestem Legendą”, a teraz francuski dom mody Chanel ogłosił, że młoda gwiazda zostanie twarzą jego kampanii okularów na jesień i zimę 2016.

 

Zapewne to dopiero początek kariery córki Willa Smitha. Aktor z pewnością jest z niej dumny!